Готуйте гаманці: Великий український інтернет-провайдер підніме ціни

Першим подорожчання зачепить Київ.

Крупний інтернет провайдер "Фрінет" з 1 листопада підніме тарифи. Першим подорожчання зачепить Київ – від 10 до 20-23 грн в залежності від пакету послуг. Про це заявив керівник компанії Віктор Фролов в коментарі UBR, передають Патріоти України.

Він назвав рішення вимушеним заходом. За його словами, в Україні досить низька вартість послуг доступу до всесвітньої мережі. Тарифи на інтернет в Європі становлять $30-50 на місяць, а в нашій країні – $5-6/міс. При цьому він зазначив, що закупівлі ВОЛЗ – волоконно-оптичних ліній зв'язку – залежать від курсу валюти.

Фролов заявив, що вітчизняний виробник – Одеський завод – продає ВОЛЗ дорожче, ніж китайці, причому якість у нього нижча. "Замість того, щоб підвищити ефективність виробництва і якість ВОЛЗ, одесити просять уряд збільшити акциз на китайський кабель, нібито для підтримки українського виробника. Це Україна вже проходила у автомобільній промисловості", – заявив він.

За його словами, якщо акциз піднімуть, то оператори змушені будуть підвищити тарифи і перекласти зростання вартості на споживачів.

Або чесні податки, або буде погано: Україна може опинитися на межі банкрутства і втратити кредити МВФ

вівторок, 24 листопад 2020, 11:59

За підсумками року, за різними оцінками, бюджет недоотримає близько 100-150 млрд грн. Україна вже кілька тижнів живе практично з "порожнім гаманцем". І хоча податкова наповнює скарбницю стахановськими темпами, перевиконуючи план, грошей катастрофічно н...

"Український план "Б", або Чи дійдуть миротворці до Донбасу", - Снєгирьов

вівторок, 24 листопад 2020, 11:12

Навіть у американських політиків є розуміння того, що миротворчі місії ніколи не вирішували конфлікти, а лише заморожували їх. «Дуже рідко розгортання миротворців робить щось інше, окрім як закріплює присутність цих сил назавжди», - заявив екс-посол США в