Готуйте кишені: Аналітики розповіли, що буде з курсом долара в Україні після виборів

В Україні курс долара після першого туру місцевих виборів, до кінця жовтня, знизиться з 28,3 до 28,2 грн/$. Такий прогноз озвучив старший аналітик "Альпарі" Вадим Іосуб, передають Патріоти України.

"Найближчого тижня ми очікуємо незначне зниження курсу долара до гривні. Долар на міжбанку може торгуватися через тиждень приблизно 28,2 грн, а готівковий долар у банках може торгуватися близько 28,1/28,3 грн", – прогнозує експерт.

На минулому тижні курс долара до гривні незначно знизився на всіх сегментах валютного ринку на 0,1-0,2%. Так, з минулого четверга офіційний курс долара, що встановлює НБУ, знизився з 28,32 до 28,27 грн (-0,2%). Попит/пропозиція долара на міжбанку, за даними компанії "УкрДилінг", за цей же час знизилися з 28,33/28,35 до 28,28/28,29 (-0,2%). Середні курси купівлі/продажу готівкового долара в банках за тиждень знизилися з 28,24/28,43 до 28,19 / 28,39 (-0,2%/- 0,1%). При цьому спред між середньою покупкою і середньої продажем зберігся на рівні 0,7%.

Член Ради Нацбанку Василь Горбаль заявив про те, що ситуація з курсом гривні зараз є стабільною і прогнозованою, і останнім часом населення не чинило тиску на вартість іноземної валюти. За його словами, зараз в Україні спостерігається позитивне сальдо платіжного балансу, і це відбувається, незважаючи на рецесію світової економіки. За словами Горбаля, навантаження на курс поки немає. Зараз він коливається в рамках психологічно прийнятних позначок як для населення, так і для бізнесу.

Джерело: Обозреватель

Забути про дешевий вітчизняний продукт: Українським фермерам стає невигідним вирощування цукрових буряків

субота, 28 листопад 2020, 10:05

Зміна клімату в Україні на більш посушливий змушує аграріїв переглядати перелік культур для вирощування. Зачепило це і цукрову галузь. «Минулого року посіяли 16 га буряка, а зібрали порядку 1,5 тисяч тонн у фізичній вазі. Цього року 23 га, а зібрали у...

Хіти тижня. США приготували нові "санкції з пекла": Журналіст пояснив, як Росію знищать фінансово

субота, 28 листопад 2020, 4:00

Після інавгурації Джо Байдена як президента США у Росії почнуться величезні проблеми. Як пише в блозі оглядач НВ Іван Яковина, відразу після початку президентства Байдена у США введуть так звані "санкції з пекла" - DAASKA (Закон про захист американсько...