Готуйте кишені! Курс долара в Україні розвернеться, озвучено прогноз на травень

Курс долара в Україні в найближчі тижні продовжить падіння і може торгуватися у банках на рівні 27-27,5 грн/$. Останній тиждень квітня на валютному ринку вперше за місяць пройшов без особливого впливу з боку військово-політичних новин, передають Патріоти України.

За словами експертів, на курс знову почала впливати економіка і ринкові чинники грають на користь гривні. Серед них – дуже високі ціни на товари українського експорту плюс посівна кампанія, мотивуюча агробізнес активніше продавати валюту.

Головним панічним елементом "долара по 28" був вихід іноземних інвесторів з гривневих облігацій держпозики або ОВДП. Однак наприкінці квітня цей тренд зупинився, а в останній тиждень місяця був зафіксований мінімальний приріст портфеля держоблігацій у власності нерезидентів.

Опитані фінансисти відзначають, що початок травня не гірший, але і не найкращий момент для того, щоб купити долар. Згідно з прогнозом, в кінці травня-початку червня американська валюта може подешевшати до 27-27,2 грн/$.

Перемогти народ неможливо. Про уроки афганської війни для України

неділя, 16 травень 2021, 22:01

Трильйон доларів – саме стільки коштів витратили американці на афганську кампанію. Намагаючись упокорити Афганістан, спіткнулися й Сполучені Штати, й Радянський Союз. Своєю чергою, путінська Росія досі намагається розділяти афганців по різних сферах вплив

Курс долара може опуститися до рекордної у 2021-му позначки: Експерти розповіли, скільки заплатимо за валюту

неділя, 16 травень 2021, 21:28

В Україні курс долара до 23 травня може пробити найнижчу в 2021 році позначку і опуститися до рівня в 27,5 грн/$. Більшість опитаних аналітиків упевнена: зміцнення нацвалюти триватиме щонайменше весь наступний тиждень, передають Патріоти України. "На н...