Готуйте кишені! Платні дороги в Україні все ближче: Кому та на скільки доведеться розщедриться за "проїзд"

Кабінет міністрів пропонує встановити плату за користування державними автомобільними дорогами загального користування для транспортних засобів з повною масою 12 тонн і більше, незалежно від країни реєстрації. Відповідний проект закону був схвалений під час сьогоднішнього засідання уряду, зазначають Патріоти України.

Також цей законопроект пропонує запровадити систему контролю за рухом транспортних засобів за допомогою мітки радіочастотної ідентифікації та запровадження електронної системи плати за користування автомобільними дорогами.

Платні дороги в Україні стануть реальністю?

Раніше в Мінінфраструктури розповіли, що плату за використання автомобільних доріг загального користування державного значення транспортними засобами масою 12 тонн пропонується ввести з 1 січня 2023 року.

Максимальна ціна за використання платних доріг в Україні залежатиме від транспортного засобу і становитиме в середньому від 0,023 до 0,133 євро (за нинішнім курсом − від 73 копійок до 4,14 гривень) за кілометр. Кабмін вже опрацьовує питання про будівництво на умовах концесії наступних доріг:

  • M-29/M-04 / M-18 – Харків-Дніпро-Запоріжжя;
  • M-03-Бориспіль-Полтава;
  • M - 14-Херсон-Миколаїв;
  • M-06-Київ-Житомир-Рівне;
  • M-08 / M-19 – Ягодин-Ковель-Луцьк;
  • M-04 / H-11 – Дніпро-Кривий Ріг-Миколаїв.

Нагадаємо, раніше повідомлялося про те, що з 1 липня в Києві набрали чинності нові тарифи на паркування автомобілів у центрі міста і прилеглих до нього районах.

Хіти тижня. "Покращення" у дії: У Києві на ринку продають сало за "шаленою" ціною - такого ще не було ніколи

вівторок, 30 листопад 2021, 1:00

Ціна на сало в Україні останнім часом зросла до 350 гривень за кілограм. Але тенденція подорожчання триває. На одному з київських ринків продукт продають вже по 500 гривень за кілограм. Про це повідомив Роман Горяйнов на своїй Facebook-сторінці, зазнач...

Незабаром запит на екстрадицію? У США вийшло журналістське розслідування, як Коломойський "відмивав" гроші в Америці через "Приватбанк" та Deutsche Bank

вівторок, 30 листопад 2021, 0:05

Олігарх Ігор Коломойський через "Приватбанк" та Deutsche Bank "відмивав" незаконно отримані доходи, купуючи сталеливарні заводи та нерухомість в США. Про це йдеться у розслідуванні американського видання Pittsburgh Post-Gazette, зазначають Патріоти Укр...