Готуйте кишені! Ціни на хліб в Україні рекордно виростуть вже восени

Українцям розповіли, чому хороші врожаї якісної пшениці не тільки не дозволять знизити ціни на хліб в країні. Більш того, восени прогнозують рекордне підвищення вартості хлібобулочних виробів, зазначають Патріоти України.

В Україні стрімко подорожчає хліб, незважаючи на те, що врожаї пшениці в 2021 році аграрії збирають чудові. Однак, оскільки на світовому ринку існує дефіцит якісного зерна, то левову частку української пшениці відправлять на експорт.

Щорічно Україна експортує близько 70% від загального обсягу врожаїв зерна в інші країни світу, з цієї причини, ціни на внутрішньому ринку повністю залежать від ситуації на світовому ринку. Вартість продовольчої пшениці в Україні в поточному році зросли через підвищений попит на зерно на зовнішніх ринках.

США, РФ і багато інших країн, які традиційно є великими експортерами пшениці на світовий ринок, в 2021 році зібрали дуже низькі врожаї через несприятливі погодні умови. Це призвело до того, що продовольче зерно вже подолало цінову позначку в 300 доларів за тонну.Крім підвищення цін на пшеницю, українські хлібопекарські підприємства змушені будуть коригувати вартість продукції, що випускається через зростання цін на газ, електроенергію, паливно-мастильні матеріали, які також є складовою собівартості. У кращому випадку, найближчими місяцями хліб в Україні подорожчає на 15%, однак ця тенденція може продовжитися і далі.

Собівартість вже виросла до 30-32 грн.за кілограм: В Україні може злетіти ціна на цукор

четвер, 28 жовтень 2021, 20:28

Найближчим часом в Україні може сильно зрости ціна на цукор. Зараз собівартість популярного продукту вже досягла 30-32 гривень за один кілограм, а відпускна ціна на заводах становить від 35 до 40 гривень за кілограм. Експерти прогнозують зростання цін,...

Переказати гроші зможуть не всі! "ПриватБанк" встановив обмеження на поповнення карток

четвер, 28 жовтень 2021, 20:07

Українці зіткнулися з обмеженнями на поповнення банківського рахунку до Приватбанку. Ліміт встановлений на цілий місяць, і якщо його досягти, то покласти гроші на картку буде неможливо, передають Патріоти України. На сайті Мінфін клієнтка ПриватБанк н...