
Депутати Верховної Ради України готують новий податок на дорогі автомобілі Про це заявив народний депутат Ярослав Железняк, передають Патріоти України.
За його словами, автомобілістів хочуть обкласти щорічним податком в розмірі близько однієї тисячі доларів. Железняк зазначив, що якщо раніше тільки власники дорогих автомашин, вартість яких становила понад 70 тисяч доларів, платили щорічний податок, то відтепер Кабмін вирішив розширити спектр автомобілів з позначкою "розкіш", і які будуть підлягати обов’язковому оподаткуванню.
"Зараз українці будуть платити не за люксові марки, а за автомобілі, які коштують більше 40 тисяч доларів США. Я вважаю це не справедливим", – заявив нардеп.
Железняк вважає, що українців ставлять перед вибором, або платити чималий податок на авто, або продавати машину, оскільки купуючи автомобіль далеко не люксових марок, люди не розраховували довічно платити на нього податок.
"У людей виникне питання, чому держава, не вирішивши питання з податковими та митними дірами, хоче нас обкладати додатковими податками", – додав він.
Цього літа робота української енергомережі напряму залежатиме від погодних умов та російських атак. У найближчі місяці країна може знову стикнутися з нестачею потужностей, що спричинить тимчасові перебої з електропостачанням. Можуть запровадити аварійн...
Останній waiver закінчився 16 червня. США відновили дію санкцій проти російських нафтових корпорацій Роснефть і Лукойл після кількох відтермінувань. Останнє послаблення санкційного режиму завершилося 16 червня, і його не було продовжено. Про це заявив ...