
В Україні, згідно з рішенням Кабміну, тариф на електроенергію можуть підвищити вже з 1 травня. Це випливає з постанови про введення фіксованих цін на струм до кінця квітня. Однак, як розповідають наближені до ухвалення рішення співрозмовники, ймовірно, подорожчання перенесуть вже на літо. При цьому кВт*год може подорожчати з 1,68 до 3,4 грн, передають Патріоти України.
Ціни будуть рости не для всіх, а тільки для тих, хто витрачає більше від певної кількості електроенергії. Раніше "пільговими" були 100 кВт*год, за новими правилами це можуть від 300 до 500 кВт*год. Так, зростання тарифів зачепить тільки тих, хто споживає багато електроенергії. Це можуть бути як ті українці, які використовують електричні котли й водонагрівачі, так і власники великих будинків та квартир із великою кількістю техніки.
Нагадаємо, у Верховній Раді 13 квітня на позачерговому засіданні розглянули цілу низку пропозицій щодо змін тарифів на комуналку. Нововведення могли зачепити ціни на електроенергію і газ. Однак усі пропозиції провалили. Так, народна депутатка від "Слуги народу" Юлія Яцик разом із десятками колег зареєструвала законопроєкт №4587, яким запропонувала:
Експорт російської нафти досяг максимальних значень з початку 2026 року, однак фінансові надходження від продажу сировини продовжують знижуватися через падіння світових цін, передають Патріоти України. За даними аналітичних оцінок, за тиждень з 15 по 2...
На Рівненщині наймолодшим офіційним мільйонером став 10-річний хлопчик. Про це повідомляє «Рівне Медіа» з посиланням на дані податкової кампанії декларування доходів, передають Патріоти України. Загалом у регіоні понад 100 жителів задекларували доходи,...