Готуйтеся до "удару"! Українців, які не зможуть пояснити походження грошей на купівлю квартири, змусять сплатити податок

Міністерство фінансів та Фінансовий комітет Верховної Ради розробляє проект закону, який передбачає непрямі методи податкового контролю. Його новації в інтерв'ю «Фокусу» пояснив голова Комітету, «слуга народу» Данило Гетьманцев, передають Патріоти України.

За його словами, якщо ви зробите дорогу купівлю — квартиру, наприклад, або машину, податкова відстежить купівлю по реєстру, порівняє з доходами, які у вас є, і якщо виявиться, що сума істотно перевищує ваші доходи і ви на запит податкової не можете пояснити, звідки у вас ці гроші, з цієї суми стягнуть податок у розмірі 18%.

«Сьогодні величезна частина працездатного населення не показує своїх доходів. За минулий рік — це 10 млн людей», — констатував депутат.

"Враховуючи скільки трубопроводів вже існує": Найбільший енергоконцерн Німеччини заявив про непотрібність "Північного потоку-2"

середа, 26 січень 2022, 23:00

Газопровід «Північний потік-2», що коштував 10 млрд євро і побудований всупереч американським санкціям, можливо, не потрібний. Про це заявив у середу Маркус Креббер, голова німецького концерну RWE — найбільшого у ФРН постачальника електроенергії, перед...

Коли дійдемо до 30 грн за долар? Нацбанк продовжив стрімко послаблювати вітчизняну валюту

середа, 26 січень 2022, 20:21

Національний банк послабив офіційний курс гривні до долара на 13 копійок, встановивши його на 27 січня на рівні 28,80 гривні. Офіційний курс гривні до євро встановився на рівні 32,48 грн (на 26 січня – 32,30 гривні), зазначають Патріоти України.