Готуйтеся до удару! В Україні можуть здорожчати майже всі товари та послуги - експерт шокував прогнозом

У разі здорожчання пального, особливо дизеля, можуть зрости ціни на всі товари й послуги, навіть на квитки залізниці. Про це розповів в ефірі "Київ24" генеральний директор Федерації роботодавців транспорту України Володимир Гусак, передають Патріоти України.

"Ми матимемо черговий виток інфляції. Бо вартість дизельного пального і меншою мірою бензину входить до собівартості майже усіх товарів і послуг, які виробляються в Україні", – пояснив він.

Гусак нагадав, що останнім часом через перебої з електропостачанням зростає питома вага дизельного пального в залізничних перевезеннях. Тому, найімовірніше, буде здорожчання залізничних перевезень і відтак – здорожчання майже всіх товарів і послуг в економіці України.

"Кожне підвищення акцизів, кожне підвищення тарифів державних монополій означає, що частина українських підприємств припинить свою діяльність, своє існування і вже не відновить роботу після перемоги України. Але ми дуже чітко розуміємо необхідність залучення додаткових коштів для бюджету, насамперед для фінансування Збройних сил України", – підсумував гендиректор Федерації роботодавців транспорту.

"У нас є мережеві обмеження": Українцям розповіли, що буде зі світлом найближчим часом

субота, 20 липень 2024, 17:25

Найближчим часом в українській енергосистемі очікується покращення ситуації. Цьому сприятиме скорочення термінів ремонтів енергоустаткування для підготовки його до осінньо-зимового періоду, передають Патріоти України. Про це повідомив міністр енергети...

Українця через суд змусили повернути пенсію в бюджет: Ось за яке порушення жорстко покарають

субота, 20 липень 2024, 14:45

Городнянський районний суд Чернігівської області зобов'язав пенсіонера повернути в бюджет виплату в розмірі 13 тис. грн. Він отримував пенсію у зв'язку з інвалідністю і при тому не повідомив Пенсійний фонд про своє працевлаштування, передають Патріоти ...