Готуйтеся! Економіст прогнозує серйозну фінансову кризу. Попередню передбачив 2008-го

Наслідки коронавірусу для світової економіки будуть куди гірші, ніж зараз думають інвестори. "Цього тижня, коли інвестори в паніці влаштували розпродаж активів, реакція фондових ринків на спалах була м'якою. Найгірше попереду", - вважає економіст Нуріель Рубіні. Він передбачив 2008-го фінансову кризу, передають Патріоти України.

За його словами, очевидно, що коронавірус - це глобальна пандемія, а не зосереджена в Китаї епідемія. "Китаю завдано масштабний збиток, а міжнародні ланцюжки постачань серйозно порушені. Зараз на Китай припадає близько 20% світового ВВП, а не крихітні 4%, як під час епідемії SARS у 2003 році. Додайте до цього економічний шок для великих економік на зразок Японії, Південної Кореї та Італії. Коли хвороба пошириться на інші розвинені ринки, збиток зросте", - наголошує економіст.

Додає, що економіка не почне стрімко зростати навіть після перемоги над вірусом. "Якщо китайське виробництво зменшується всього на 2% у першому кварталі, це скорочення на 8% в річному вираженні. Віра в здатність економіки Китаю рости на 4% за квартал героїчно оптимістична. Крім того, впевненість світового бізнесу також ослабне. Торік компанії знижували капітальні витрати, оскільки топ-менеджери очікували, поки зникнуть ризики, пов'язані з торговельною війною США та Китаю, а також з Brexit. З частковим зникненням цих залишкових ризиків капітальні витрати відкладатимуться і далі через прагнення почекати та побачити, наскільки гострим і масштабним буде поширення вірусу", - резюмує економіст.

Хіти тижня. "Золотая жила РФ превращается в обузу для экономики России", - Злий Одесит

п’ятниця, 3 квітень 2020, 23:05

На даний момент російська нафта Urals зберігає позиції в межах $ 20 за барель, з наявними знижками торгуючись в межах $ 20,6. Про це у своєму блозі пише Злий Одесит, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:. "Данная позиция не внушает оптими...

Вкрадено в народу України: Приватбанк подав на Кіпрі позов проти Коломойського та Боголюбова на $5,5 млрд

п’ятниця, 3 квітень 2020, 22:51

Позов пов'язаний з сумнівними транзакціями, які були проведені в "ПриватБанку" в період з 2013 по 2016 роки. "ПриватБанк" подав позов проти колишніх власників банку Ігоря Коломойського та Геннадія Боголюбова на суму $5,5 млрд. Позов пов'язаний з сумнів...