
Наступного року уникнути підвищення тарифу на енергетичні ресурси для українських громадян вже не вдасться. Про це, як йдеться в матеріалі УНІАН, заявив голова Асоціації постачальників енергоресурсів Артем Компан, передають Патріоти України.
З 1 січня в Україні зростуть тарифи на воду: скільки платитимемо Експерт зазначив, що якщо Україна виконає дані МВФ обіцянки, то з 1 травня 2022 року в нових річних контрактах для побутових споживачів ціна газу вже не буде пільговою, а буде визначатися на підставі ринкових індикаторів.
"Враховуючи поточний рівень цін в Європі та не дуже оптимістичні очікування з приводу їх зниження, можна припустити, що тарифи для населення будуть значно вище", - вважає Компан.
Ціни на газ в Україні корелюють з цінами на європейських хабах, оскільки наша країна - інтегрована частина європейського газового ринку з 2015 року та імпортує з Європи близько 30% від загального обсягу споживання блакитного палива.
У Європейському парламенті зробили вагомий крок до запуску цифрового євро. Для мільйонів людей це означатиме ще один спосіб швидко розраховуватися онлайн та навіть офлайн, причому без відсотків. Водночас у ЄС запевняють: нова форма грошей не призведе д...
У 2026 році фінансові шахраї в Україні зосередилися не на зламі систем безпеки, а на "роботі" з людьми. Зловмисники дедалі частіше вибудовують сценарії так, щоб жертва власноруч передавала дані картки, підтверджувала операції або переходила на фейкові ...