Готуйтеся по "покращення": Щоб догодити МВФ, українцям скасують пільгові тарифи на газ, - прогноз

Наступного року уникнути підвищення тарифу на енергетичні ресурси для українських громадян вже не вдасться. Про це, як йдеться в матеріалі УНІАН, заявив голова Асоціації постачальників енергоресурсів Артем Компан, передають Патріоти України.

З 1 січня в Україні зростуть тарифи на воду: скільки платитимемо Експерт зазначив, що якщо Україна виконає дані МВФ обіцянки, то з 1 травня 2022 року в нових річних контрактах для побутових споживачів ціна газу вже не буде пільговою, а буде визначатися на підставі ринкових індикаторів.

"Враховуючи поточний рівень цін в Європі та не дуже оптимістичні очікування з приводу їх зниження, можна припустити, що тарифи для населення будуть значно вище", - вважає Компан.

Ціни на газ в Україні корелюють з цінами на європейських хабах, оскільки наша країна - інтегрована частина європейського газового ринку з 2015 року та імпортує з Європи близько 30% від загального обсягу споживання блакитного палива.

Пенсію почнуть платити достроково: Хто з українців може розраховувати

субота, 23 вересень 2023, 11:39

Дехто з українців може вийти на пенсію достроково. Однак для цього потрібно відповідати певним умовам. Наприклад, відпрацювати на шкідливих виробництвах, передають Патріоти України. Втім, це не єдиний спосіб, передає "На пенсії" – така можливість пере...

Путін рятує свій останній козир - на росіян чекає рекордне за 11 років підвищення тарифів на газ

субота, 23 вересень 2023, 10:28

На тлі масових антиросійських санкцій, які були введені у зв'язку з вторгненням РФ в Україну, влада країни-агресора готує рекордне за 11 років підвищення тарифів на газ для населення, передають Патріоти України. Як повідомляє The Moscow Times з посила...