Готуються до введення "рубльової зони": Окупанти змушують підприємців працювати за правилами РФ

Минулого тижня перший заступник керівника адміністрації президента РФ Сергій Кірієнко провів в Донецьку нараду за участі "керівників" так званих "Л/ДНР". На нараді обговорювались питання створення і подальшої діяльності російських "військово-цивільних адміністрацій". Про це 28 квітня повідомили в Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України, передають Патріоти України.

Особливу увагу приділено терміновому впровадженню системи обов’язкового платного ліцензування українських приватних підприємців для торгівлі з суб’єктами РФ. Це на думку загарбників дозволить окупаційному режиму взяти під контроль фінансові потоки на захоплених українських територіях. А надалі, повністю переорієнтувати місцевий бізнес на російський ринок.

Наразі спроби окупантів "перезапустити" місцевий бізнес наражаються на спротив значної частини місцевого населення. А також на перепони з боку традиційної російської корупції. Так в смт Шевченкове Харківської області окупанти дали можливість налагодити роботу місцевого ринку. На його території було вивішено російський "триколор". Обурені місцеві жителі зламали флагшток. Після цього окупанти обіцяли закрити ринок у разі повторення "інцидентів".

В Боровій Харківської області окупанти примушують керівників сільгосппідприємств виводити людей і техніку в поле та розпочинати весняно-польові роботи. При цьому, більшість техніки або розбито, або викрадено самими ж окупантами. Дається взнаки й тотальний дефіцит посівних та паливно-мастильних матеріалів. До того ж аграріям не гарантується безпека – кілька фермерів підірвались на снарядах та мінах під час спроб проводити польові роботи. Тим аграріям, які відмовляються працювати погрожують "націоналізацією" землі.

У селах Ботієве і Строганівка Мелітопольського району Запорізької області представники окупаційної комендатури вимагають від підприємців відкривати магазини, кафе, місця відпочинку та дозвілля. Умова безпечної роботи: відсутність українських товарів. Натомість надаються контакти постачальників з Криму. Окупанти стверджують, що вже не вийдуть з цього регіону і продовжують підготовку до введення "рубльової зони".

Готуйтеся до удару по кишені! Київстар підвищить вартість найпопулярніших тарифів з 1 лютого: Що абонентам запропонують взамін

неділя, 29 січень 2023, 12:30

Київстар з 1 лютого підвищить вартість тарифів у двох популярних лінійках - Все разом та Київстар ТБ. Про це абонентів попередили через SMS-повідомлення. При цьому мобільний оператор запропонує альтернативні пакети послуг, які будуть не гіршими за попе...

Світло відключають по всій Україні, енергії не вистачає: Кому без електрики доведеться бути довше за інших

неділя, 29 січень 2023, 11:44

В Україні продовжує зберігатись дефіцит потужності в енергосистемі, викликаний обстрілами Росією енергоінфраструктури країни. У зв'язку з цим у всіх регіонах 29 січня застосовуються відключення електрики - при чому як планові, так і екстрені, передають...