Колаборант Андрій Сігута визнав, що окупанти вивозять знамениту мелітопольську черешню в Крим. Українські ягоди продають за безцінь. Про це повідомляє російське пропагандистське видання "Інтерфакс", передають Патріоти України.
"Зараз йде збір врожаю черешні. Урожай вдався. Проведено переговори з Кримським керівництвом, організовано безперешкодне постачання черешні до Криму. Наші колеги з Мелітопольської торгово-промислової палати провели переговори з ринками Москви та Санкт-Петербурга, зараз готується можливість проходу на цю територію, бо черешня - ягода ніжна, є специфіка транспортування", - заявив зрадник.
При цьому він похвалився "обвалом цін" на черешню в тимчасово окупованому Криму. "Зараз доступний тільки виїзд до Криму, величезні черги, стоять по 36 годин. Ми просимо для швидкопсувної продукції зелений коридор... Такого обвалу цін, як цього року, не було ніколи", - повідомив Сігута.
За його словами, сади черешні в Мелітопольському районі займають близько 2 тисяч гектарів, а вирощують ягоди 15 великих підприємств і десятки невеликих. Варто відзначити, що в регіоні щорічно збирають сотні тонн черешні. Ціна на ягоди у виробника коливалася від 45 до 100 гривень. Цього ж року фермери змушені продавати врожай від 10-15 гривень.
В Україні з 1 липня збільшать тарифи на воду в цілій низці населених пунктів. При тому в деяких містах поорожчання складатиме більше 200%, передають Патріоти України. Про це йдеться в публікації OBOZ.UA. більшість підприємств планує підвищувати тарифи ...
Фанати Нідерландів вважаються одними з найкращих у вмінні створити свято й атмосферу під час футбольних форумів. Цього разу зіркою став один вболівальник "помаранчевих" виказавши фах суперофіціанта для своїх побратимів у барі, передають Патріоти Україн...