Грабують, як можуть: Знамениту мелітопольську черешню вивозять до Криму та продають за безцінь

Колаборант Андрій Сігута визнав, що окупанти вивозять знамениту мелітопольську черешню в Крим. Українські ягоди продають за безцінь. Про це повідомляє російське пропагандистське видання "Інтерфакс", передають Патріоти України.

"Зараз йде збір врожаю черешні. Урожай вдався. Проведено переговори з Кримським керівництвом, організовано безперешкодне постачання черешні до Криму. Наші колеги з Мелітопольської торгово-промислової палати провели переговори з ринками Москви та Санкт-Петербурга, зараз готується можливість проходу на цю територію, бо черешня - ягода ніжна, є специфіка транспортування", - заявив зрадник.

При цьому він похвалився "обвалом цін" на черешню в тимчасово окупованому Криму. "Зараз доступний тільки виїзд до Криму, величезні черги, стоять по 36 годин. Ми просимо для швидкопсувної продукції зелений коридор... Такого обвалу цін, як цього року, не було ніколи", - повідомив Сігута.

За його словами, сади черешні в Мелітопольському районі займають близько 2 тисяч гектарів, а вирощують ягоди 15 великих підприємств і десятки невеликих. Варто відзначити, що в регіоні щорічно збирають сотні тонн черешні. Ціна на ягоди у виробника коливалася від 45 до 100 гривень. Цього ж року фермери змушені продавати врожай від 10-15 гривень.

Продукти, транспорт, житло, медобслуговування: Стали відомі реальні витрати на проживання українців у Польщі

вівторок, 31 січень 2023, 10:30

Українці, які живуть у Польщі, можуть собі дозволити за свою зарплату трохи більше, ніж наші співгромадяни, оскільки ціни там майже паритетні з нашими, а от зарплати відчутно вищі. І все ж, витрати на проживання складають левову частку польської мініма...

ПриватБанк готує подарунок для пенсіонерів - власникам деяких карток виплатять по 20 тис. грн

вівторок, 31 січень 2023, 8:32

Державний ПриватБанк оголосив про проведення акції, під час якої пенсіонери, яких обслуговує цей банк, можуть отримати подарунки. Як подарунок, вони отримають одноразову виплату у розмірі 20 тисяч гривень. Переможців визначатимуть лише серед військових...