Компанія, яка зробила ставку на технологічність, створила щось настільки дивне, що навіть сама не змогла класифікувати своє дітище. В результаті, його визначили, як «електрокроссовер-суперкар преміум-класу», повідомляють Патріоти України.
Але справа не лише в дизайні. Новинка в самому повному розумінні претендує на звання «розумної». Щоб догодити всім примхам свого власника, її оснастили більш ніж 550 датчиками. Які покликані контролювати все, що відбувається в салоні, включаючи запахи. За обробку всіх зібраних даних відповідає система HOA (орієнтована на людину архітектура). Вона адаптивна і самостійно вчиться приймати потрібні рішення.

Та й виглядає авто зовсім нетипово. Багато в чому, звичайно, завдяки складному механізму відкривання дверей. До слова, на останніх взагалі немає ніяких ручок. Всі вони оснащені електричним приводом, а коли їх відкривати - вирішує комп'ютер. Орієнтуючись при цьому на датчик розпізнавання осіб.

Перші серійні HiPhi 1 належний зійти з конвеєра в 2021 році. Випускати їх стануть на заводі, де колись збирали авто KIA - Human Horizons викупила його і зараз модернізує.

Виробник запропонує покупцям дві версії: заднеприводную і повнопривідну. Другу намір оснастити двома електромоторами на 272 к.с. Цього вистачить, щоб розігнати 2-тонний автомобіль до 100 км / год за 3,9 секунди. У максимальній комплектації встановлять батарею ємністю 96 кВт-год. Що забезпечить запас ходу близько 645 км.
Раніше повідомлялося, що компанія BAIC BJEV, дочірнє підприємство китайського автовиробника BAIC, має намір випустити до 2021 року шість нових моделей електромобілів на базі трьох платформ BEV. Новими моделями будуть седани, позашляховики і фургони. На даний момент, будь-якої конкретної інформації про нові моделі в компанії не озвучили. Однак розсекретити характеристики можуть в недалекому майбутньому, адже для виробництва нових електромобілів залишилося не так багато часу.
Ціни на нафту марки Brent впали більш ніж на 1% до найнижчого рівня за майже чотири місяці. Вартість чорного золота продовжує падати на тлі того, що все більше нафтових танкерів готуються вийти з Ормузької протоки, передають Патріоти України з посиланн...
Московський нафтопереробний завод Газпром нефти, який двічі потрапив під удари безпілотників у червні, не зможе відновити роботу найближчим часом. Про це повідомляє Reuters з посиланням на два джерела, знайомі з планами підприємства, передають Патріоти...