Гройсман розпочав рішучий наступ на "Чорну Африку"

Для Кенії наша агропродукція, інноваційні технології та рівень підготовки кваліфікованих кадрів дуже затребувані.
Джастін Мутурі та Володимир Гройсман. Фото: Фейсбук.

Для українських виробників може відкритися ринок Кенії та інших країн Центру і Півдня Африки. Про це повідомив прем'єр-міністр Володимир Гройсман, передають Патріоти України.

"Кенія пропонує українським виробникам увійти на свій ринок, а також ринок країн Центру і Півдня Африки. Пропозицію озвучив Спікер Національної Асамблеї Республіки Кенія Джастін Мутурі", - розповів він, уточнивши, що мав можливість поспілкуватися з Мутурі під час першого офіційного візиту кенійської парламентської делегації в Україні.

Український прем'єр висловив упевненість, що "для Кенії наша агропродукція, інноваційні технології та рівень підготовки кваліфікованих кадрів дуже затребувані".

Валютні гойдалки: "Американець" на закритті міжбанку відігрався та покарав гривню

середа, 23 жовтень 2019, 22:16

Котирування гривні до євро знизилися на 13 копійок, до долара - на 15. Котирування гривні до долара США на міжбанківському валютному ринку в середу, 23 жовтня, до закриття торгів встановилися на рівні 24,99/25,02 грн/дол., що на 15 копійок нижче за рів...

В Україні на цукровому заводі побудували потужну біогазову станцію за новітньою технологією (фотофакти)

середа, 23 жовтень 2019, 20:55

В якості сировини вперше використовуватимуть сировину, котру ні на корм скоту, ні на перегонку в спирт не візьмуть. Компанія «Зорг Біогаз» завершила будівництво в Україні біогазової станції потужністю 7,5 МВт на цукровому заводі. Станція працюватиме за...