Гройсман розпочав рішучий наступ на "Чорну Африку"

Для Кенії наша агропродукція, інноваційні технології та рівень підготовки кваліфікованих кадрів дуже затребувані.
Джастін Мутурі та Володимир Гройсман. Фото: Фейсбук.

Для українських виробників може відкритися ринок Кенії та інших країн Центру і Півдня Африки. Про це повідомив прем'єр-міністр Володимир Гройсман, передають Патріоти України.

"Кенія пропонує українським виробникам увійти на свій ринок, а також ринок країн Центру і Півдня Африки. Пропозицію озвучив Спікер Національної Асамблеї Республіки Кенія Джастін Мутурі", - розповів він, уточнивши, що мав можливість поспілкуватися з Мутурі під час першого офіційного візиту кенійської парламентської делегації в Україні.

Український прем'єр висловив упевненість, що "для Кенії наша агропродукція, інноваційні технології та рівень підготовки кваліфікованих кадрів дуже затребувані".

Першими стали Гельсінкі: В Європі почався експеримент з безпілотним громадським транспортом

неділя, 31 травень 2020, 0:17

У програмі беруть участь три компактних безпілотних автобуса-шаттла фінсько-іспанської компанії Sensible4-Shotl, а також норвезької Saga і канадського консорціуму Mobile Civitatem. Через 18 місяців підготовки проект автоматизованої системи управління г...

"Коли ти не можеш купити це": У США звинуватили Росію в крадіжці "Містралів" у Франції

субота, 30 травень 2020, 23:53

Те, що Росія планує скопіювати дизайн Mistral, однак не означає, що вона досягне особливих успіхів. Російський універсальний десантний корабель (УДК) проекту 23900 є клоном французького вертольотоносця Mistral ( «Містраль»), повідомляють Патріоти Украї...