Грошей не буде: Місія МВФ достроково покинула Україну

Результати роботи цієї місії не будуть предметом розгляду на Раді виконавчих директорів МВФ.

Місія Міжнародного валютного фонду достроково завершила свій візит до Києва і зробила важливу заяву щодо траншу. У зв'язку з оголошенням дострокових парламентських виборів рішення про транш кредиту прийматися не буде. Про це йдеться в заяві для преси в зв'язку з завершенням роботи місії, передають Патріоти України.

Як зазначили у фонді, місія МВФ на чолі з Роном ван Роденом відвідала Київ у період з 21 по 29 травня 2019 року для обговорення останніх політичних та економічних подій. Згідно з повідомленням, результати роботи цієї місії не будуть предметом розгляду на Раді виконавчих директорів МВФ.

За підсумками завершення місії ван Роден заявив, що "команда фахівців МВФ мала дуже плідні дискусії з владою України, включно з президентом Зеленським, про перегляд програми стенд-бай між Україною та МВФ і експерти МВФ дійшли висновку про реалістичність грошово-кредитної і податково-бюджетної політики".

"Місія готова повернутися до Києва для продовження дискусій після парламентських виборів, як тільки новий уряд визначиться з пріоритетами своєї політики", - додав він.

Епоха бідності тільки починається? Експерти пояснили, що буде з цінами в Україні в 2020 році

середа, 20 листопад 2019, 8:57

Директор Української асоціації постачальників торговельних мереж Олексій Дорошенко заявив, що "вписатися" у 6% інфляції у 2020 році буде вкрай складно. Небезпекою для зниження темпів зростання цін може стати масоване кредитування економіки, а, коли гро...

Х**ло потурбувалось? У таємної коханки Путіна знайшли майно на мільярд (фото, відео)

середа, 20 листопад 2019, 8:44

Глава ради директорів "Національної медіа групи", олімпійська чемпіонка Аліна Кабаєва в липні 2018 вперше оформила у власність ділянку землі на Рубльово-Успенському шосе. Про це йдеться в розслідуванні "Відкритих медіа", передають Патріоти України. За ...