Грошей не буде: Місія МВФ достроково покинула Україну

Результати роботи цієї місії не будуть предметом розгляду на Раді виконавчих директорів МВФ.

Місія Міжнародного валютного фонду достроково завершила свій візит до Києва і зробила важливу заяву щодо траншу. У зв'язку з оголошенням дострокових парламентських виборів рішення про транш кредиту прийматися не буде. Про це йдеться в заяві для преси в зв'язку з завершенням роботи місії, передають Патріоти України.

Як зазначили у фонді, місія МВФ на чолі з Роном ван Роденом відвідала Київ у період з 21 по 29 травня 2019 року для обговорення останніх політичних та економічних подій. Згідно з повідомленням, результати роботи цієї місії не будуть предметом розгляду на Раді виконавчих директорів МВФ.

За підсумками завершення місії ван Роден заявив, що "команда фахівців МВФ мала дуже плідні дискусії з владою України, включно з президентом Зеленським, про перегляд програми стенд-бай між Україною та МВФ і експерти МВФ дійшли висновку про реалістичність грошово-кредитної і податково-бюджетної політики".

"Місія готова повернутися до Києва для продовження дискусій після парламентських виборів, як тільки новий уряд визначиться з пріоритетами своєї політики", - додав він.

Хіти тижня. Гривня наближається до абсолютного антирекорду: Фінансовий аналітик дав прогноз курсу валют на тиждень

понеділок, 19 жовтень 2020, 23:05

Найнижчий курс гривні до долара фіксувався 29 січня 2018 року - 28,54 гривні. За кілька днів він може бути побитий. Протягом найближчого тижня очікується зростання курсу долара до гривні. Долар на міжбанку може торгуватися через тиждень близько 28,5 гр...

"Продовжуємо боротися": Венедіктова заявила, що Офіс генпрокурора відстояв 1 млрд грн у справі "Приватбанку"

понеділок, 19 жовтень 2020, 20:44

Офіс генерального прокурора відстояв у Верховному Суді 1 мільярд гривень активів держави у справі АТ КБ «Приватбанк» та фактично попередив вибуття ще 28 мільярдів гривень за аналогічними позовами. Про це написала у Facebook Ірина Венедіктова, передають...