Грошей не буде: Місія МВФ достроково покинула Україну

Результати роботи цієї місії не будуть предметом розгляду на Раді виконавчих директорів МВФ.

Місія Міжнародного валютного фонду достроково завершила свій візит до Києва і зробила важливу заяву щодо траншу. У зв'язку з оголошенням дострокових парламентських виборів рішення про транш кредиту прийматися не буде. Про це йдеться в заяві для преси в зв'язку з завершенням роботи місії, передають Патріоти України.

Як зазначили у фонді, місія МВФ на чолі з Роном ван Роденом відвідала Київ у період з 21 по 29 травня 2019 року для обговорення останніх політичних та економічних подій. Згідно з повідомленням, результати роботи цієї місії не будуть предметом розгляду на Раді виконавчих директорів МВФ.

За підсумками завершення місії ван Роден заявив, що "команда фахівців МВФ мала дуже плідні дискусії з владою України, включно з президентом Зеленським, про перегляд програми стенд-бай між Україною та МВФ і експерти МВФ дійшли висновку про реалістичність грошово-кредитної і податково-бюджетної політики".

"Місія готова повернутися до Києва для продовження дискусій після парламентських виборів, як тільки новий уряд визначиться з пріоритетами своєї політики", - додав він.

"Курс на днях 30 буде легко. Буде тоді більша інфляція": "Слуги народу" попалися на листуванні в Раді

п’ятниця, 3 липень 2020, 17:57

Депутати від фракції "Слуга народу" обговорювали в партійному чаті відставку Якова Смолія з посади голови Національного банку і один з них припустив, що Україна чекає велика інфляція, передають Патріоти України. Як зафіксував кореспондент 1News під час...

Українцям приготуватись: Стало відомо, як зміняться ціни на газ після запуску ринку

п’ятниця, 3 липень 2020, 17:18

Українцям передбачили зростання цін на газ в опалювальному сезоні на 44% в порівнянні з тим тарифом, за яким вони платили в червні. На це вплине як запуск ринку газу, так і подорожчання енергоресурсу через зростання попиту взимку, передають Патріоти Ук...