Гроші обов'язково прийдуть: У Кабміні пояснили, що робити вимушеним переселенцям, які залишилися без виплат

Кабінет міністрів України направив на виплату допомоги переселенцям до Ощадбанку понад 5,2 млрд гривень п'ятьма траншами. Про це йдеться у повідомленні Мінсоцполітики, передають Патріоти України.

Зазначається, що найближчими днями Ощадбанк перерахує ці кошти на рахунки людей в українських банках, які отримувачі вказали у заявах на виплати.

За даними відомства, на сьогодні 2,7 млн осіб зареєструвалися як внутрішньо переміщені особи після введення воєнного стану. Близько 500 тисяч заяв надійшли через «Дію». Частина з них наразі обробляються органами соціального захисту, командами Мінцифри та Мінсоцполітики.

Також ще не всі заяви надійшли до Мінсоцполітики із регіонів. Одні області передають опрацьовані заяви швидше, інші — повільніше.

«Тому якщо ви ще не отримали виплату, не хвилюйтеся, ми продовжуємо у травні фінансувати виплату допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам за березень та квітень у міру того, як отримуємо інформацію від областей. Один транш у травні ми вже перерахували, наступного тижня плануємо черговий напрямок коштів людям», — сказала міністр соціальної політики України Марина Лазебна.

Нагадаємо, допомога на проживання для внутрішньо переміщених осіб з областей, які постраждали від війни, надається за березень-квітень у таких розмірах: для осіб з інвалідністю та дітей — 3 000 гривень; для інших осіб — 2 000 гривень

Рада ухвалила закон про "митний безвіз" з Євросоюзом: Що це дасть Україні

понеділок, 15 серпень 2022, 16:56

Верховна Рада України ухвалила закон про "митний безвіз", який передбачає приєднання до Конвенції про процедуру спільного транзиту з країнами Євросоюзу. Про це повідомив у своєму Telegram-каналі заступник голови Комітету ВР з питань фінансів, податково...

Правила розрахунку пенсій перепишуть: Як враховуватимуть "військові" зарплати - рішення Ради

понеділок, 15 серпень 2022, 16:30

В Україні змінили правила розрахунку пенсій на час воєнного стану. Тепер в цей період в процесі обчислення суми пенсії не будуть враховувати поточні зарплати, оскільки вони всерйоз впали через війну. Це повинно позитивно позначитися на розмірі виплат. ...