Гроші обов'язково прийдуть: У Кабміні пояснили, що робити вимушеним переселенцям, які залишилися без виплат

Кабінет міністрів України направив на виплату допомоги переселенцям до Ощадбанку понад 5,2 млрд гривень п'ятьма траншами. Про це йдеться у повідомленні Мінсоцполітики, передають Патріоти України.

Зазначається, що найближчими днями Ощадбанк перерахує ці кошти на рахунки людей в українських банках, які отримувачі вказали у заявах на виплати.

За даними відомства, на сьогодні 2,7 млн осіб зареєструвалися як внутрішньо переміщені особи після введення воєнного стану. Близько 500 тисяч заяв надійшли через «Дію». Частина з них наразі обробляються органами соціального захисту, командами Мінцифри та Мінсоцполітики.

Також ще не всі заяви надійшли до Мінсоцполітики із регіонів. Одні області передають опрацьовані заяви швидше, інші — повільніше.

«Тому якщо ви ще не отримали виплату, не хвилюйтеся, ми продовжуємо у травні фінансувати виплату допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам за березень та квітень у міру того, як отримуємо інформацію від областей. Один транш у травні ми вже перерахували, наступного тижня плануємо черговий напрямок коштів людям», — сказала міністр соціальної політики України Марина Лазебна.

Нагадаємо, допомога на проживання для внутрішньо переміщених осіб з областей, які постраждали від війни, надається за березень-квітень у таких розмірах: для осіб з інвалідністю та дітей — 3 000 гривень; для інших осіб — 2 000 гривень

Долар чи гривня? Названо найвигіднішу валюту для розміщення на депозитах

неділя, 4 червень 2023, 8:50

Економісти проаналізували прибутковість гривневих та доларових депозитів. Українцям повідомили, в якій валюті вигідніше зберігати заощадження, передають Патріоти України. Фінансисти очікують підвищення популярності гривневих вкладів на 6-12 місяців, з...

В Україні почали блокувати пенсії навіть за копійчані комунальні борги: Що робити пенсіонерам

неділя, 4 червень 2023, 8:30

В Україні банки за комунальні борги, які можуть значно зрости з червня поточного року у зв'язку з підвищенням, блокують навіть пенсійні рахунки своїх клієнтів. Але, як пояснюють у самих банках, на час воєнного стану пенсійний рахунок має бути захищений...