Грошову допомогу можна отримати без статусу внутрішньо переміщеної особи: Коли та як подати заяву на виплати

Кабмін розширив список осіб, які можуть отримати грошову допомогу від міжнародних організацій. Про це повідомила міністр соціальної політики Марина Лазебна, передають Патріоти України.

За її словами, виплати зможуть отримати мешканці територій, окупованих, деокупованих або активних бойових дій, що знаходяться в зоні, а також населених пунктів, що знаходяться в оточенні (заблоковані).

Таким чином, наприкінці травня заявку на отримання таких грошових виплат можна буде подати через інформаційну платформу edopomoga.gov.ua.

Донори прийматимуть рішення про виплати на основі пріоритетності вразливих категорій отримувачів та наявності коштів для здійснення таких виплат.

Цим же рішенням уряду забезпечується можливість отримати паперовий варіант довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи для тих людей, які подавали заяви через додаток «Дія». Оскільки були випадки, коли через невірно зазначені дані внутрішньо переміщені особи не могли отримати виплату допомоги на проживання, то передбачена можливість коригування помилок у даних, що подаються. Завдяки уточненню даних можна буде перерахувати розмір допомоги на проживання, якщо, наприклад, людина спочатку не вказала, що вона є особою з інвалідністю та отримала 2000 гривень на місяць замість 3000 гривень.

Також передбачено, що виплачувати допомогу на проживання продовжать переміщеним особам, які подали заявку про знищене чи пошкоджене житло до 20 травня поточного року, або які будь-коли підтвердять відповідний факт документами, виданими органами місцевого самоврядування.

Оце так: Європа збільшила імпорт російського газу - Financial Times

вівторок, 29 листопад 2022, 14:00

На тлі повномасштабного російського вторгнення в Україну Європа збільшила імпорт російського скрапленого газу (СПГ) на 42% порівняно з аналогічним періодом минулого року, передають Патріоти України. Як повідомляє Financial Times, на СПГ з Росії припада...

Українцям щомісяця даватимуть по 900 гривень для оплати комуналки: Кому надано таку допомогу

вівторок, 29 листопад 2022, 11:30

Незважаючи на субсидії, які держава дає малозабезпеченим сім'ям на оплату комунальних послуг, все ж таки для багатьох українців оплата комуналки стала непосильним тягарем, передають Патріоти України. Ціни на все зростають, доходи скорочуються, а щоміся...