Гучна справа: У Британії зняли заборону на арешт активів РФ на $50 млрд

Високий суд Лондона

Високий суд Лондона скасував тимчасову заборону на виконання арбітражного рішення проти Росії у Великобританії на суму 50 млрд доларів на користь екс-акціонерів нафтового гіганта ЮКОС. Про це повідомляє Reuters.

Арбітражний суд у Гаазі у 2014 році присудив трьом колишнім акціонерам близько 50 млрд доларів. Рішення Верховного суду Нідерландів від листопада 2021 року означає, що блокування має бути зняте.

Hulley Enterprises Ltd, Yukos Universal Ltd та Veteran Petroleum Ltd хочуть домогтися виплати компенсації, яка зросла за рахунок відсотків по 2,8 млн доларів на день до 57 млрд доларів, у Великобританії, США та Нідерландах.

Цього місяця адвокати також заявили, що міжнародна реакція на вторгнення Росії в Україну "підвищує ймовірність... того, що Російська Федерація виведе активи" з Великобританії, а це означає, що суд має зняти заборону на виконання.

Довоєнного долара в Україні вже не буде ніколи: У Раді розповіли про майбутнє курсу валют

вівторок, 7 лютий 2023, 10:30

Курс долара в Україні вже ніколи не повернеться до рівня, який був до повномасштабного вторгнення Росії (28,7 грн/$). При цьому причин для різкої девальвації також немає, заявив глава комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гет...

Ринок оживає: В Україні збільшилася кількість вакансій у лютому - названо п'ять найбільш затребуваних фахівців

вівторок, 7 лютий 2023, 9:26

Кількість вакансій в Україні у січні 2023 року вперше з початку війни збільшилась. На фоні масових звільнень та безробіття в країні багато фахівців стали затребуваними. На сьогоднішній день знайти роботу з легкістю можуть менеджери з продажів, продавці...