І Малюську на ресепшн "У діда Лук'яна"? З Лук'янівського СІЗО голова Мін'юсту хоче зробити готель

Частину Лук'янівського СІЗО у Києві можуть продати й перепрофілювати в готель. Про це в інтерв'ю РБК-Україна повідомив міністр юстиції Денис Малюська, зазначають Патріоти України.

За його словами, Лук'янівське СІЗО теоретично можна було б продати, як і інші в'язниці, але проблема в тому, що там зараз утримується багато ув'язнених.

"Його теж теоретично можна було б продати. Але там інша проблема. Зараз в ньому утримується більше двох тисяч людей, а той об'єкт, який ми йому на заміну будуємо по Бориспільській трасі, буде розрахований на одну тисячу. Відповідно, тисяча ще залишиться в Лук'янівці", - сказав Малюська.

Тому говорячи про Лук'янівське СІЗО міністр зазначив, що йтиметься про заморожування й зміну призначення тільки його частини - спочатку закриють найстаріший 200-річний корпус - так звану "Катьку". Інша частина ізолятора найближчі років 5-6 ще перебуватиме на місці.

"Ми планували зробити там готель, швидше за все", - відповів міністр на питання, що буде з цим корпусом ізолятора після його закриття для ув'язнених.

Продаж в'язниць в Україні

6 серпня 2020 року міністр юстиції Денис Малюська оголосив про початок продажі в Україні в'язниць, які не використовуються. За його словами, швидше за все в'язниці втратять своє цільове призначення і будуть знищені.

При цьому міністр підкреслив, що продаж в'язниць не означатиме, що засуджених будуть випускати на свободу. "Просто у нас занадто багато надлишкового майна, на утримання якого ми витрачаємо кошти. Ось з нього якраз і починається продаж", - пояснив він.

За словами міністра, на продаж виставлятимуть "заморожені" в'язниці, які не використовуються, але на охорону яких необхідно витрачати кошти. Водночас Малюська прогнозував будівництво нових об'єктів мережі виконання покарань. Розподіл виручених коштів відбуватиметься за принципом 30/70: 30% піде до державного бюджету; 70% піде на відновлення тюремної інфраструктури.

Українські яблука упевнено підкорюють світ: Куди роз'їхався рекордний вражай 2021 року

вівторок, 7 грудень 2021, 6:30

Яблука стали рідким та приємним для українців виключенням з загального тренду подорожчення продуктів харчування. Україна впевнено нарощує експорт яблук в інші країни. Показники 2021 року не стали винятком та дозволяють робити позитивні прогнози. Впродо...

Щоб уникнути штрафу, можна передати армії: Митники почали полювати на власників ще одного виду "євроблях"

понеділок, 6 грудень 2021, 21:59

В Україні працівники митниці почали ловити та штрафувати власників мікроавтобусів на європейський реєстрації. Про це повідомляють Патріоти України із посиланням на громадську організацію "АвтоЄвроСила". Зазначимо, що цього разу йдеться про мікроавтобус...