І поскаржитися росіянам більше нікуди: Країни-боржники перестали погашати взяті у РФ кредити

Росія перестала отримувати виплати за боргами від інших країн, яким раніше видала міждержавні кредити. Все через введені Заходом санкції. Про це йдеться у звітних документах Міністерства фінансів Росії, які опинилися в розпорядженні видання РБК, передають Патріоти України.

Як випливає з фінансової звітності Мінфіну РФ, за минулий рік Росія отримала у вигляді відсотків від своїх боржників менше чверті від тієї суми, яка була запланована. Замість 48,68 млрд руб. Іноземні позичальники передали до бюджету країни-агресора тільки 11,13 млрд.

Причиною такої суттєвої нестачі російський Мінфін вказав "запроваджені санкційні обмеження". Зокрема згадуються заборони з боку США і ЄС на фінансові операції з російськими Центробанком, Мінфіном, Фондом національного добробуту та іншими фінустановами.

На поточний рік Мінфін Росії запланував надходження за цією статтею на рівні 40,3 млрд руб. Однак до теперішнього моменту – через майже три місяці з початку року – боржники заплатили Росії всього 0,3 млрд руб.

Зазначається, що на 1 січня 2022 року найбільшими державними боржниками Росії були Білорусь (близько $8,5 млрд), Бангладеш (близько $4,4 млрд), Індія ($3,3 млрд), В'єтнам ($1,5 млрд) та Ємен (близько $1,2 млрд).

Грошей на високі пенсії для всіх немає? Прокурорам в Україні виплачують по 21 тис., а суддям - 96 тис.

субота, 10 червень 2023, 9:48

В Україні середня пенсія на початок року становила 4,6 тис. грн. Грошей на значне підвищення виплат немає. При цьому залишаються групи "особливих" пенсіонерів, серед яких прокурори (в середньому одержують 21,5 тис. грн) та судді (отримують 96 тис. грн)...

Чи можна отримати субсидію за наявності заборгованості за комуналку: Юристи пояснили нюанси

субота, 10 червень 2023, 8:44

В Україні через складну економічну ситуацію багато громадян отримують субсидії на оплату житлово-комунальних послуг, передають Патріоти України. Житлова субсидія не призначається, у тому числі на наступний період, якщо домогосподарство має прострочену ...