І при ясній погоді вражає, а тут... Поляків вразило містичне приземлення української "Мрії", котра розігнала хмари, як Моісей води Червоного моря (відео)

У Польщі приземлився найбільший літак світу Ан-225 "Мрія". При цьому біля аеропорту зібрався натовп людей, які знімали гіганта на відео, зазначають Патріоти України.

На відео видно натовп. При цьому огляд дуже поганий через сильний туман. Спочатку літака не видно, і тільки по звуку, що підсилюється, можна зрозуміти, що він підлітає.

В один момент літак з'являється з туману і пролітає над головами людей, які захоплено його зустрічають.

Користувачі мережі прокоментували ефектне відео.

  • Краса!
  • Як Мойсей з Біблії;
  • Слів немає;
  • Чудово.

Варто зазначити, що під час приземлення літак пошкодив стійку шасі і поки не може вилетіти з Польщі.

"На правій основній опорі шасі зрізало болти фіксації датчика положення шасі "політ-земля". Виявлена несправність не вплинула на безпеку польоту і посадки "Мрії", - передає прес-служба підприємства "Антонов".

Чи не час НБУ знижувати облікову ставку?

неділя, 2 жовтень 2022, 10:38

Про консолідацію монетарної та фіскальної політик. Максимально можлива макроекономічна стабільність була забезпечена в тому числі героїчними діями Національного банку України. Швидкий і відносно безболісний перехід від режиму традиційного інфляційного ...

Персонал змушують підписувати угоди: Росія намагається передати Запорізьку АЕС Росатому, - глава Енергоатому

субота, 1 жовтень 2022, 16:52

Голова Енергоатому Петро Котін заявив, що Російська Федерація намагається передати Запорізьку АЕС російській енергетичній компанії Росатом. Окупанти змушують персонал підписувати відповідні угоди. Про це повідомляє The Guаrdian, передають Патріоти Укра...