І це ще не було морозів: Поки Зеленський зі "слугами" заперечує можливість віялових відключень електрики, третина українців вже сиділи без світла

Від початку цьогорічного опалювального сезону в домівках майже третини українців уже відключали світло. Про це свідчать результати опитування, яке проводив Київський міжнародний інститут соціології (КМІС) 26-29 листопада 2021 року, зазначають Патріоти України.

Майже 30% українців респондентів кажуть, що від початку опалювального сезону вже зіткнулися з відключенням електроенергії у квартирі чи будинку. 70% заявили, що поки відключень не було.

Більшість опитаних звинувачує в енергетичній кризі владу. Зокрема, 34,9% опитаних головною причиною кризових явищ в енергетиці назвали некомпетентність української влади. А 17,6% респондентів вважають причиною кризи корумпованість влади.
21,9% вважають, що енергетичну кризу спричинили навмисні дії українських олігархів. Лише 8,2% вважають, що причиною є ситуація на світових ринках газу та вугілля.

Під час дослідження методом телефонних інтерв’ю КМІС було опитано 1203 респонденти, що мешкають у всіх регіонах України (крім АР Крим та окремих районів Донецької та Луганської областей). Вибірка репрезентативна для дорослого населення України.
Статистична похибка вибірки (з імовірністю 0,95 і з врахуванням дизайн-ефекту 1,1) не перевищує: 3,2% для показників, близьких до 50%, 2,7% для показників, близьких до 25%, 2,1% – для показників, близьких до 12%, 1,4% – для показників, близьких до 5%.

Тотальний блекаут скасовується: Чому з початком зими Росії не вдалося занурити Україну у темряву

вівторок, 6 грудень 2022, 9:38

У понеділок, 5 грудня, Росія випустила по Україні близько 70 ракет, більшість з яких збили сили ППО України. лучань цього разу зазнали енергооб’єкти у Київській, Вінницькі та Одеській областях. Проте, за словами прем'єр-міністра Дениса Шмигаля, енергет...

Євросоюз прорахувався? Експерт розповів, яких збитків завдасть стеля цін на російську нафту бюджету РФ

вівторок, 6 грудень 2022, 8:56

Встановлення граничної ціни на нафту, яка експортується Росією, на рівні $60 за барель (ввели ЄС, "Велика Сімка" та Австралія) у перспективі завдасть збитку економіці країни-терористки Росії лише на рівні 1%. Так, бюджет агресора за рік недоотримає $50...