І все одно не витягують ні соціалку, ні економіку півострова: ​Анексований Крим увійшов до п'ятірки найбільш дотаційних регіонів РФ.

А денег-то нет...

Економічна криза спонукає населення Росії все голосніше нарікати на "зайві роти" та "дармоїдів" з окраїн недоімперії, зазначають Патріоти України. Новий сплеск таким балачкам дає оновлена статистика по регіональним дотаціям, де "почесні п'яте та восьме місця посіли відповідно такі федеральні утворення як "Республіка Крим" та Севастополь.

"Бюджет республіки, який губернатор Аксьонов називає "бездефіцитним", у 2019 році став більш обтяжливим для Москви", – повідомляє "Кримський канал" про ситуацію в анексованій АРК.

Зокрема, обсяги безоплатних надходжень в 2019 році зросли до 144 млрд рублів (59,4 млрд гривень) проти 131 млрд рублів (54 млрд гривень) у 2018 році.

Одночасно з цим діра в бюджеті Севастополя за рік збільшилася з 21,5 млрд рублів (9 млрд гривень) до 31 млрд рублів (12,8 млрд гривень).

Обсяги безоплатних надходжень в 2019 році зросли до 144 млрд рублів (59,4 млрд гривень).Зокрема окупанти обіцяли, що після завершення будівництва Кримського мосту ціни на півострові знизяться, однак "міст чомусь не допоміг".


Японська компанія, яка відкрила три заводи з європейською зарплатою, - найкраща причина для українця залишитися вдома, - заступник міністра соцполітики

п’ятниця, 28 лютий 2020, 19:45

Держава має зробити так, щоб ці заводи були захищені. Заступник міністра соціальної політики Сергій Ніжинський поділяє ініціативу президента Володимира Зеленського, який хоче, щоб українці не виїжджали за кордон на заробітки. Про це він розповів в інте...

"Нафтогаз" запустить віртуальний реверс газу з Європою: Що це означає для України

п’ятниця, 28 лютий 2020, 17:14

Оператор газотранспортної системи України та словацький оператор Eustream з 1 березня запустять віртуальний реверс газу. Він йтиме через точку з’єднання "Вельке Капушани" - "Ужгород". Про це повідомила пресслужба ОГТСУ, передають Патріоти України. Почи...