І все одно не витягують ні соціалку, ні економіку півострова: ​Анексований Крим увійшов до п'ятірки найбільш дотаційних регіонів РФ.

А денег-то нет...

Економічна криза спонукає населення Росії все голосніше нарікати на "зайві роти" та "дармоїдів" з окраїн недоімперії, зазначають Патріоти України. Новий сплеск таким балачкам дає оновлена статистика по регіональним дотаціям, де "почесні п'яте та восьме місця посіли відповідно такі федеральні утворення як "Республіка Крим" та Севастополь.

"Бюджет республіки, який губернатор Аксьонов називає "бездефіцитним", у 2019 році став більш обтяжливим для Москви", – повідомляє "Кримський канал" про ситуацію в анексованій АРК.

Зокрема, обсяги безоплатних надходжень в 2019 році зросли до 144 млрд рублів (59,4 млрд гривень) проти 131 млрд рублів (54 млрд гривень) у 2018 році.

Одночасно з цим діра в бюджеті Севастополя за рік збільшилася з 21,5 млрд рублів (9 млрд гривень) до 31 млрд рублів (12,8 млрд гривень).

Обсяги безоплатних надходжень в 2019 році зросли до 144 млрд рублів (59,4 млрд гривень).Зокрема окупанти обіцяли, що після завершення будівництва Кримського мосту ціни на півострові знизяться, однак "міст чомусь не допоміг".


Обшуки СБУ на потужному підприємстві Ахметова та Пінчука: Данилюка заскочили зненацька. Він не розуміє, що відбувається

субота, 20 липень 2019, 22:25

Президент України розкритикував “ArcelorMittal Кривий Ріг” за невиконання у строки зобов’язання щодо поліпшення екологічної ситуації в регіоні і закликав надати адресну фінансову підтримку тим людям, які постраждали із-за шкідливих викидів. Секретар Ра...

Хіти тижня. ​У окупантів справи геть погані: РФ проводить операцію з примусу України відновити водопостачання Криму ​

субота, 20 липень 2019, 22:00

З огляду на все це російська сторона з новою силою розпочала лобіювати відновлення водопостачання окупованого півострова Крим Північно-Кримським каналом, повідомляє група "Інформаційний спротив" ("ІС"). "Спецоперація російських спецслужб з примусу Укра...