І все одно не витягують ні соціалку, ні економіку півострова: ​Анексований Крим увійшов до п'ятірки найбільш дотаційних регіонів РФ.

А денег-то нет...

Економічна криза спонукає населення Росії все голосніше нарікати на "зайві роти" та "дармоїдів" з окраїн недоімперії, зазначають Патріоти України. Новий сплеск таким балачкам дає оновлена статистика по регіональним дотаціям, де "почесні п'яте та восьме місця посіли відповідно такі федеральні утворення як "Республіка Крим" та Севастополь.

"Бюджет республіки, який губернатор Аксьонов називає "бездефіцитним", у 2019 році став більш обтяжливим для Москви", – повідомляє "Кримський канал" про ситуацію в анексованій АРК.

Зокрема, обсяги безоплатних надходжень в 2019 році зросли до 144 млрд рублів (59,4 млрд гривень) проти 131 млрд рублів (54 млрд гривень) у 2018 році.

Одночасно з цим діра в бюджеті Севастополя за рік збільшилася з 21,5 млрд рублів (9 млрд гривень) до 31 млрд рублів (12,8 млрд гривень).

Обсяги безоплатних надходжень в 2019 році зросли до 144 млрд рублів (59,4 млрд гривень).Зокрема окупанти обіцяли, що після завершення будівництва Кримського мосту ціни на півострові знизяться, однак "міст чомусь не допоміг".


Навіть експерти шоковані: Аналітики дали прогноз по курсу долара на тиждень

вівторок, 12 листопад 2019, 14:43

Протягом тижня курс долара в Україні продовжить зниження. Пов'язано це з тим, що минулого тижня регулятор купив на міжбанківському ринку валюту на 372 млн доларів. Підвищення пропозиції на валютному ринку говорить про подальше зміцнення гривні. Про те,...

"Зубожіють ще більше": Росіянам спрогнозували проблеми через "стабільність" банків у РФ

вівторок, 12 листопад 2019, 11:57

З 2013 року Центробанк РФ залив у банківську систему майже $80 мільярдів, або 5,2 трлн рублів. Мінфін Росії змушений заливати трильйони рублів у свої банки, щоб ті не впали і не поховали "провідну" економіку світу. Однак, рятуючи фінустанови, держава р...