Як карантин вдарив по бізнесу в Україні: Сумні цифри

В Україні через карантин були змушені призупинити діяльність 29% компаній, при цьому ще 6% - повністю закрили бізнес. Про це повідомляє Opendatabot з посиланням на Товариство українських підприємців і Ukrainian Marketing Group, передають Патріоти України.

Так, згідно з їхніми даними, з 50 тисяч закладів громадського харчування в Україні більшість не змогли перебудувати свою роботу для доставок продуктів і 2,5 тисячі закладів вже припинили роботу. Продажі закладів громадського харчування в Україні до 29 березня скоротилися, в середньому, на 73%; в столиці падіння продажів склало 78%, в Харкові - 73%, в Дніпрі - 65%.

На ринку нерухомості також спостерігається відчутне падіння - ціни на оренду житла впали приблизно в три рази.

Кількість замовлень одного з лідерів на ринку таксі в Києві та Одесі впала майже в три рази. Також уточнюється, що частина сфер бізнесу залишилася без доходів, зокрема, розважальний і транспортний бізнес.

Третина власників бізнесу повідомляють про падіння доходів на 90-100% з початку карантину, їм доводиться звільняти співробітників. Власники малого і середнього бізнесу стверджують, що їхні доходи зменшилися на 25-50% в порівнянні з докарантинним періодом, тут звільняють до 50% співробітників. Втрати доходів великих підприємств становлять 10-25%, там прогнозується скорочення штату на 25%.

4,5 тис км без підзарядки: Оприлюднено концепт фантастичного електрокара

п’ятниця, 15 січень 2021, 23:46

Особливий вплив на дизайнерів вплинули роботи Сіда Міда - американського художника, який створив концепт-арти для фільмів «Той, що біжить по лезу», «Чужі» і «Трон». У компанії S cuderia Cameron Glickenhaus представили концепт електромобіля, який вигляд...

Прийняте рішення є тимчасовим: Державного регулювання ціни на газ не буде - заступниця голови ОП

п’ятниця, 15 січень 2021, 22:42

Обмеження ціни на рівні 6,99 грн за кубометр газу не є державним регулюванням, інформують Патріоти України. "Впровадження на період карантинних обмежень державного регулювання ціни на газ для населення – це вкрай необхідний тимчасовий захід, і він є н...