Як карантин вдарив по бізнесу в Україні: Сумні цифри

В Україні через карантин були змушені призупинити діяльність 29% компаній, при цьому ще 6% - повністю закрили бізнес. Про це повідомляє Opendatabot з посиланням на Товариство українських підприємців і Ukrainian Marketing Group, передають Патріоти України.

Так, згідно з їхніми даними, з 50 тисяч закладів громадського харчування в Україні більшість не змогли перебудувати свою роботу для доставок продуктів і 2,5 тисячі закладів вже припинили роботу. Продажі закладів громадського харчування в Україні до 29 березня скоротилися, в середньому, на 73%; в столиці падіння продажів склало 78%, в Харкові - 73%, в Дніпрі - 65%.

На ринку нерухомості також спостерігається відчутне падіння - ціни на оренду житла впали приблизно в три рази.

Кількість замовлень одного з лідерів на ринку таксі в Києві та Одесі впала майже в три рази. Також уточнюється, що частина сфер бізнесу залишилася без доходів, зокрема, розважальний і транспортний бізнес.

Третина власників бізнесу повідомляють про падіння доходів на 90-100% з початку карантину, їм доводиться звільняти співробітників. Власники малого і середнього бізнесу стверджують, що їхні доходи зменшилися на 25-50% в порівнянні з докарантинним періодом, тут звільняють до 50% співробітників. Втрати доходів великих підприємств становлять 10-25%, там прогнозується скорочення штату на 25%.

Хіти тижня. Поєднує кращі риси гелікоптера та літака: Перший в історії цивільний конвертоплан запущений у виробництво (відео)

середа, 3 червень 2020, 3:00

Цивільний літак AW609 на 9 місць здатний здійснювати перельоти на відстань до 1850 км зі швидкістю понад 550 км / год. Італійська авіабудівна компанія Leonardo нарешті готується до серійного випуску першого цивільного конвертоплана AgustaWestland AW609...

Нові менеджери постарались? "Центренерго" майже повністю замінило вугілля держшахт газом Коломойського

вівторок, 2 червень 2020, 23:52

Витрати газового вугілля знизились у 2,2 - 2,56 рази. Теплоелектростанції ПАТ "Центренерго", які почали купувати газ у компанії олігарха Ігоря Коломойського, за 4 тижні (04.05 - 02.06) знизили споживання газового вугілля в середньому у 2,5 рази - до 7,...