У "ПриватБанку" почастішали випадки, коли банкомати списують, але не видають гроші. Співробітники банку оперативно реагують на звернення клієнтів. Вони запевнили, що проблематичні ситуації вчасно вирішуються, передають Патріоти України.
Мешканка столиці поскаржилася до ПриватБанку. Вона звернулася через форму на порталі Мінфін. Користувачка під ніком Bennett повідомила, що знімала кошти у київському банкоматі. Вони були списані, але жінка так і не отримала готівку на руки.
"Сьогодні намагалася зняти кошти у банкоматі. 4000 гривень у Києві на вул. Будівельників 40. Гроші списалися, банкомат не видав, сам банкомат написав "помилка", а по факту 0. Створили заявку і сказали очікувати 14 днів. У мене маленька дитина, як мені прожити без грошей?! Що я дитині скажу??? Не їж, тому що в ПриватБанку сталася помилка???" - написала обурена клієнтка. Вона назвала банк "жахливим" та зазначила, що у неї "вкрали гроші".
Представники ПриватБанку вибачилися на можливі незручності. Вони уточнили, що для ухвалення рішення щодо заявки потрібно отримати звіт про стан залишку коштів у пристрої, інкасувати його.
"Ми дуже намагаємося встигнути надати відповідь у обіцяний термін", - запевнили вони. Експерти нагадують, що банкомат може видати помилку, якщо стався збій системи, зам'ялася купюра. Потрібно відразу звертатися по телефону, вказаному на банкоматі, не відходячи від нього.
У Європейському парламенті зробили вагомий крок до запуску цифрового євро. Для мільйонів людей це означатиме ще один спосіб швидко розраховуватися онлайн та навіть офлайн, причому без відсотків. Водночас у ЄС запевняють: нова форма грошей не призведе д...
У 2026 році фінансові шахраї в Україні зосередилися не на зламі систем безпеки, а на "роботі" з людьми. Зловмисники дедалі частіше вибудовують сценарії так, щоб жертва власноруч передавала дані картки, підтверджувала операції або переходила на фейкові ...