Як нищать українські дороги: На Одещині впіймали фуру з рекордним перевантаженням

Укртрансбезпека зупинила вантажівку вагою 146 т. Це більше ніж утричі перевищує норму.

В Ізмаїльському районі Одеської області було зупинено п’ять вантажних ТЗ із явними ознаками перевищення габаритно-вагових параметрів, зазначають Патріоти України.

Зазначені автомобілі з турецькою реєстрацією, які перевозили вітрові генератори, рухались з Ренійського державного морського торгівельного порту селищем Орлівка.

Під час перевірки встановлено:

Складено п’ять матеріалів про порушення, кожен ТЗ отримав штрафні санкції у розмірі 68 тисяч грн. Заборонено подальший рух ТЗ до отримання відповідних дозвільних документів.

Нагадаємо, що абсолютний рекорд з перевантаження, 202 тони при дозволених 40, також був зафіксований в Одеській області у 2019 році.

Ціни на газ вбили виробництво: На Дніпропетровщині всупереч обіцянкам влади зупинився провідний хлібозавод регіону

четвер, 20 січень 2022, 7:30

Велике хлібопекарське підприємство у Дніпропетровській області Павлоградський хлібзавод призупинило роботу через надвисокі ціни на газ. Про це повідомив президент Всеукраїнської асоціації пекарів Юрій Дученко, зазначають Патріоти України. "Вони не змог...

Можна в алетках і онлайн: Федоров пояснив, як українцям купувати ліки за "тисячу Зеленського"

середа, 19 січень 2022, 16:23

Українці віком від 60 років зможуть купувати ліки у аптеках або онлайн в рамках програми "єПідтримка". Про це під час брифінгу Міністерства цифрової трансформації та Міністерства економіки повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров, перед...