Як примножити свої гроші в рази: Експерти розповіли, на чому найбільше заробили мільярдери

У 2021-му найбільш вигідними для інвестицій сферами стали: сировина, криптовалюти, фінтех-стартапи та онлайн-торгівля. Мільярдери, які інвестували у ці сфери. змогли у рази примножити свої капітали. Список найуспішніших мільярдерів склало видання Forbes. За їх оцінками найуспішнішою стала підприємниця, яка володіє онлайн-рітейлером, передають Патріоти України.

Тетяна Бакальчук – активи зросли на 1075%

Чим займається: онлайн-продажами

Бакальчук є засновницею онлайн-рітейлера Wildberries. 2021-го завдяки зростанню попиту на покупки в інтернеті вона змогла примножити свій капітал з $1,1 млрд до $12,9 млрд. Підприємець збільшив свій прибуток, у тому числі завдяки пандемії коронавірусу. Люди по всьому світу почали більше купувати в мережі, це дозволило значно примножити стан Бакальчук.

Микола Сторонський – збільшив стан на 547%

Чим займається: стартапи у сфері фінансових технологій

Сторонський володіє компанією Revolut, яка займається банківськими послугами. Його актив злетів у 2021-му з $1,1 млрд до $7,1 млрд. Ця сфера є однією з найперспективніших. Банківські послуги розвиваються, цифровизуються. Розвиваються банківські послуги онлайн, а відділення закриваються.

Лео Когуан – збільшив капітал на 481%

Чим займається: інвестував у акції Tesla

Акції компанії Tesla значно зросли 2021-го. Разом з тим, виріс і капітал Когуана, який інвестував у компанію значну частину своїх коштів. Зазначимо, така інвестиція могла б принести як прибуток, так і збиток. Проте інвестору пощастило: він розбагатів до статків у $8,1 млрд.

Луо Лігуо – розбагатів на 472%

Чим займається: постачає кремній

Лігуо займається постачанням кремнію, який використовується у сонячних панелях, електроніці. У 2021 році значно зросли ціни на сировину, при цьому сонячна енергія – новий тренд. Це й дозволило мільярдеру стати ще багатшим. Його статки оцінюють у $16,6 млрд.

Кемерон Вінклвосс та Тайлер Вінклвосс – плюс 440%

Чим займаються: криптовалютами

Брати Вінклвосс у ЗМІ називають "принцами" біткоїна. Зростання першої криптовалюти склало понад 50% у 2021-му. Як результат, до $4,4 млрд злетів стан кожного з братів. Тут також слід зазначити, що інвестиції в криптовалюти вважаються одними з найбільш ризикованих.

Джерело: Обозреватель

В Україні змінять низку податків: Які штрафи та ставки з'являться влітку

понеділок, 20 березень 2023, 14:47

В Україні до 1 липня змінять оподаткування для фізосіб-підприємців. Для них скасують пільгову податкову ставку у 2%, крім того, повернуть документальні перевірки та штрафи, передають Патріоти України. У Комітеті з питань фінансів, податкової та митної ...

Слідство заявляє, що в українців вкрали мільярди гривень: Результати обшуків у 16 облгазах. Куди роками йшла плата за паливо

понеділок, 20 березень 2023, 10:15

Власники приватизованих за безцінь монополій роками не вкладались в оновлення основних фондів, зате регулярно зливали кошти наліво. Українці масово скаржаться, що облгази приписують їм зайві кубометри споживання, за які потім доводиться переплачувати. ...