У 2021-му найбільш вигідними для інвестицій сферами стали: сировина, криптовалюти, фінтех-стартапи та онлайн-торгівля. Мільярдери, які інвестували у ці сфери. змогли у рази примножити свої капітали. Список найуспішніших мільярдерів склало видання Forbes. За їх оцінками найуспішнішою стала підприємниця, яка володіє онлайн-рітейлером, передають Патріоти України.
Бакальчук є засновницею онлайн-рітейлера Wildberries. 2021-го завдяки зростанню попиту на покупки в інтернеті вона змогла примножити свій капітал з $1,1 млрд до $12,9 млрд. Підприємець збільшив свій прибуток, у тому числі завдяки пандемії коронавірусу. Люди по всьому світу почали більше купувати в мережі, це дозволило значно примножити стан Бакальчук.
Сторонський володіє компанією Revolut, яка займається банківськими послугами. Його актив злетів у 2021-му з $1,1 млрд до $7,1 млрд. Ця сфера є однією з найперспективніших. Банківські послуги розвиваються, цифровизуються. Розвиваються банківські послуги онлайн, а відділення закриваються.
Акції компанії Tesla значно зросли 2021-го. Разом з тим, виріс і капітал Когуана, який інвестував у компанію значну частину своїх коштів. Зазначимо, така інвестиція могла б принести як прибуток, так і збиток. Проте інвестору пощастило: він розбагатів до статків у $8,1 млрд.
Лігуо займається постачанням кремнію, який використовується у сонячних панелях, електроніці. У 2021 році значно зросли ціни на сировину, при цьому сонячна енергія – новий тренд. Це й дозволило мільярдеру стати ще багатшим. Його статки оцінюють у $16,6 млрд.
Брати Вінклвосс у ЗМІ називають "принцами" біткоїна. Зростання першої криптовалюти склало понад 50% у 2021-му. Як результат, до $4,4 млрд злетів стан кожного з братів. Тут також слід зазначити, що інвестиції в криптовалюти вважаються одними з найбільш ризикованих.
Економіка України попри війну продовжує зростання. Показник ВВП на душу населення перевищив довоєнний рівень. Про це повідомив заступник міністра економіки України Андрій Телюпа, передають Патріоти України. . За його словами, зростання реального ВВП У...
Шведський економіст та дипломат Андерс Аслунд вважає, що Росія може вичерпати свої ліквідні фінансові резерви до осені 2025 року. Це потенційно може призвести до фінансової кризи, передають Патріоти України. Як пояснює видання MSN, Аслунд зазначає, що ...