Як українцям підготуватися до опалювального сезону: Що має зробити кожен просто зараз

Українці мають змогу самостійно підготуватися до опалювального сезону. Один із способів – правильно розташувати меблі в квартирі, передають Патріоти України.

Так, у зонах відпочинку буде триматись більш комфортна температура без додаткового обігріву. Такі поради озвучили в Yasno.

Які ще є способи підготуватися до холодів?

  • Українці можуть підготувати батареї

Щоб у квартирі було тепліше, слід уникати перекриття тепла, яке йде від батарей, шторами, меблями та декоративними решітками. Також потрібно помити батареї, якщо на них багато пилу, та встановити позаду них екрани з фольги.

Завдяки цьому тепловіддача збільшиться на 20%.

  • Подбати про додатковий обігрів

Якщо є можливість, можна придбати обігрівач. Під час його вибору необхідно враховувати особливості приміщення, принцип дії та споживання.

Якщо вмикати електрообігрівач щодня по шість годин протягом місяця, то споживання керамічного, конвекторного чи інфрачервоного становитиме 90-270 кВт-год, масляного – 270-450 кВт-год, тепловентилятора – 360-720 кВт-год.

  • Перевірити надійність проводки

Щоб уникнути проблем у разі збільшення навантаження на мережу, варто перевірити справність проводки, розеток та електроприладів. Для цього краще заздалегідь скористатися послугами спеціаліста.

Попереду кардинальні зміни: Українцям розповіли про ситуацію з нестачею автопалива

вівторок, 5 грудень 2023, 9:45

Блокування поляками кордону з Україною призвело до серйозної нестачі в країні автогазу - фактично вже виник дефіцит ресурсу. Погіршило ж ситуацію те, що в Україну не може потрапити не лише автогаз із, власне, Польщі, а й ресурс із країн Балтії - адже ...

В Україні здорожчає низка продуктів через блокаду кордону поляками: На що зростуть ціни

вівторок, 5 грудень 2023, 9:30

В Україні можуть зрости ціни на деякі продукти харчування через блокаду кордону польськими перевізниками. Йдеться про ті продукти, які не є традиційними для виробництва на території нашої країни, зокрема, фрукти та овочі. Також може збільшитися вартіст...