Як за часів агонії СРСР: Великий урожай зерна у Росії виявився фікцією

Практика «малювання» даних щодо врожаю, яка була поширена в Радянському союзі, схоже, повертається в Росію, зазначають Патріоти України.

«Регіональні органи чинять тиск на сільгоспвиробників сьогодні для того, щоб вони «давали вал», і за площами, і за врожаями», погрожуючи інакше припинити субсидії та держпідтримку, розповів керівник Російського зернового союзу Аркадій Злочевський.
За його словами, з цим явищем аграрії зіткнулися минулого року, а цього ситуація повторюється. "Це формує досить серйозний ризик приписок у тій статистиці, яка збирається в країні", - сказав Злочевський (його цитує "Інтерфакс").
За даними Мінсільгоспу, на даний момент прибрано врожаю з 97% посівної площі та отримано 125,7 млн тонн у бункерній вазі. У чистій вазі, виходячи з офіційної статистики, РЗС прогнозує 121,6 млн. тонн. "Але питання об'єктивності цієї статистики залишається, мабуть, доведеться протягом сезону якось відстежувати і дивитися, виявляти коефіцієнт недостовірності, скажімо так, скільки з цих даних приписано", - сказав Злочевський.
У серпні Мінсільгосп США різко знизив прогноз щодо збирання зернових у Росії, а врожай пшениці оцінив лише у 72,5 млн тонн — на 13,5 млн (15%) менше, ніж роком раніше.
Слідом прогнози щодо врожаю знизили РадЕкон та ІКАР, посилаючись на несподівано слабкі дані Росстату про площі під озимою пшеницею: з торішніх 16,9 млн гектарів вони впали до 15,6 млн.
Посушлива погода, яка встановилася наприкінці червня-липні в основних регіонах, також обіцяла недобір зерна в Центрі та Поволжі. Врожайність зібраної пшениці в ЦФО впала на 24% рік до року, у ПФО — на 45%. Російський Мінсільгосп чекав урожай у розмірі 81 млн. тонн пшениці, але згодом знизив оцінку до 77,8 млн. тонн.

Українці вже незабаром можуть залишитися без пенсії: Названо реальну причину

п’ятниця, 24 березень 2023, 17:50

Українці ризикують залишитися зовсім без пенсії вже найближчими роками. Грошей не вистачатиме не те що на високі, а й навіть на мінімальні пенсії. Пенсія може стати недоступною з кількох причин.Що підштовхує українців до "пенсійної прірви", і як її мож...

Курс долара перевищить 39 гривень: Експерти розповіли, коли чекати стрибка

п’ятниця, 24 березень 2023, 14:43

Курс долара в Україні продовжує знижуватись. У березні американська валюта стабілізувалася на рівні 38,40 - 38,80 гривні. Проте вже у квітні долар може повернутись до позначки 39 гривень і вище, передають Патріоти України. За словами банкіра Ганни Золо...