Як зняти гроші з карти, коли банкомати не працюють: Лайфхак для українців

Українці змушені жити за умов регулярного обмеження електропостачання. Вони не завжди мають змогу зняти гроші у банкоматах. Однак отримати свої кошти можна й іншими способами, передають Патріоти України.

Жителі як великих, так і маленьких населених пунктів України зіткнулися з відсутністю електрики, яку подають у певний час – для ремонту об'єктів інфраструктури та економії ресурсу після ракетних атак російських окупантів.

За відсутності електроживлення банкомати не працюють. Зняти готівку можна на заправках, касах супермаркетів, а також в аптеках. Українці минулого місяця у жовтні зняли таким чином 1,6 млрд грн - на 12% більше, ніж у вересні.

Каси супермаркетів

Отримати гроші на касі у торговій мережі можна, якщо

  • вибрати потрібну продукцію;
  • розрахуватися за покупку карткою Mastercard чи Visa;
  • попросити касира зняти для вас готівку;
  • ввести PIN-код для підтвердження операції.

Зверніть увагу, що картками Приватбанку діє обмеження – можна зняти не більше 6 тис. грн на один чек. Кошти на касах видають в АТБ, Сiльпо, Thrash! Траш!, Форі, Ашані, Новій лінії, Епіцентрі, КОЛО, Варусі, Копійочка та багатьох інших. У магазинах можуть діяти інші правила видачі готівки – і суми будуть змінюватися.

АЗС та аптеки

В аптеках та на заправках можна зняти гроші з пластикових карток так само, як і в супермаркетах. Послугу надають в аптеках мереж Копійка, АНЦ, 911, Аптека оптових цін, Шар@, Аптека 03, Партнер, Аптека низькі ціни №1, Перша Аптека, Дешево, Біла Ромашка.

Українці також можуть звертатися до АЗС мереж БРСМ-Нафта, ОККО, Укрнафта та WOG. У мережі ОККО не стягується комісія за зняття готівки, якщо клієнти купують не лише паливо, а й інші товари

І поскаржитися росіянам більше нікуди: Країни-боржники перестали погашати взяті у РФ кредити

п’ятниця, 24 березень 2023, 21:27

Росія перестала отримувати виплати за боргами від інших країн, яким раніше видала міждержавні кредити. Все через введені Заходом санкції. Про це йдеться у звітних документах Міністерства фінансів Росії, які опинилися в розпорядженні видання РБК, переда...

Українці вже незабаром можуть залишитися без пенсії: Названо реальну причину

п’ятниця, 24 березень 2023, 17:50

Українці ризикують залишитися зовсім без пенсії вже найближчими роками. Грошей не вистачатиме не те що на високі, а й навіть на мінімальні пенсії. Пенсія може стати недоступною з кількох причин.Що підштовхує українців до "пенсійної прірви", і як її мож...