Які авто можна купити в Німеччині за 50 євро: Українців вразили характеристики і фото

У Німеччині можна купити автомобіль за 50 євро. До такого відкриття прийшли журналісти одного з видань. Про це повідомляє topgir з посиланням на First Gear, передають Патріоти України.

Журналісти останнього видання провели "розслідування" і дізналися які ж автомобілі можна купити в Німеччині, не маючи великої суми грошей.

1. Volvo V70 2005 року з пробігом 200 000 км не на ходу (несправний двигун), але в іншому, як пишуть у виданні, машина виглядає дуже навіть "живою".

Фото: topgir2. Volkswagen Golf 1995 року, пробіг - 220 000 км. Повідомляється, що в машині відсутній двигун і частково розібраний салон.

3. Ford Fiesta 2000 року випуску. За словами продавця, на кузові є осередки корозії і невеликі вм'ятини, але цікаво, що при цьому автомобіль на ходу.

4. Ще один Ford, теж 2000 року. Машина справна і, як зазначено в оголошенні, в нормальному стані. Відповідає нормам Євро 4.

5. Opel Astra з 16-клапанним двигуном, у виконанні Sport. За нього власник просить 60 євро. Але ось головне, що автомобіль не на ходу, а ось з якої причини - не повідомляється.Найулюбленіший електромобіль українців починає продаватися в країні офіційно

понеділок, 19 квітень 2021, 0:32

Компанія "Ніссан Мотор Україна" повідомила про офіційний старт продажів цього літа Nissan Leaf - одного з найпопулярніших електромобілів в світі. Про це повідомляє прес-служба компанії, передають Патріоти України.

"Планов громадье": Росіяни відмовляються від МКС, технологічно відстала недонаддержава збирається штурмувати Місяць та Марс

неділя, 18 квітень 2021, 19:15

РФ планує створити власну орбітальну станцію. Росія вирішила відмовитися від використання Міжнародної космічної станції (МКС) після 2025 року. Про це повідомив віце-прем'єр Юрій Борисов, передають Патріоти України.