Які області в Україні отримують електрики більше за інших: В "Укренерго" пояснили, як рахують ліміти

Ліміти споживання електроенергії для кожної області визначаються виходячи з кількості жителів у ній, розвиненості промисловості, фактичного споживання і середньомісячної температури. Крім того, на них впливає загальний обсяг генерації, стан мережі, попередній рівень споживання в цей період та ряд інших параметрів. Про це розповіли в "Укренерго", передають Патріоти України.

Там пояснили: пропорції споживання залишаються однаковими. Але обсяг розподілу електрики змінюється в залежності від обсягу генерації. "Зменшення або збільшення лімітів для кожної області залежить виключно від загального обсягу електроенергії, який здатні виробити українські електростанції після 13 ракетних атак та 15 атак дронами. І збільшити чиюсь частку у розподілі лімітів можна лише одним шляхом – зменшивши частку когось іншого", – розповіли енергетики.

При цьому вони підкреслили: виробляти електроенергії можна лише стільки, скільки її зможуть спожити. Це, зазначається, є "головним принципом існування енергомережі". "Дисбаланс у кілька відсотків призводить до аварій у системі", – пояснили в "Укренерго".

Пенсію почнуть платити достроково: Хто з українців може розраховувати

субота, 23 вересень 2023, 11:39

Дехто з українців може вийти на пенсію достроково. Однак для цього потрібно відповідати певним умовам. Наприклад, відпрацювати на шкідливих виробництвах, передають Патріоти України. Втім, це не єдиний спосіб, передає "На пенсії" – така можливість пере...

Путін рятує свій останній козир - на росіян чекає рекордне за 11 років підвищення тарифів на газ

субота, 23 вересень 2023, 10:28

На тлі масових антиросійських санкцій, які були введені у зв'язку з вторгненням РФ в Україну, влада країни-агресора готує рекордне за 11 років підвищення тарифів на газ для населення, передають Патріоти України. Як повідомляє The Moscow Times з посила...