Які області в Україні отримують електрики більше за інших: В "Укренерго" пояснили, як рахують ліміти

Ліміти споживання електроенергії для кожної області визначаються виходячи з кількості жителів у ній, розвиненості промисловості, фактичного споживання і середньомісячної температури. Крім того, на них впливає загальний обсяг генерації, стан мережі, попередній рівень споживання в цей період та ряд інших параметрів. Про це розповіли в "Укренерго", передають Патріоти України.

Там пояснили: пропорції споживання залишаються однаковими. Але обсяг розподілу електрики змінюється в залежності від обсягу генерації. "Зменшення або збільшення лімітів для кожної області залежить виключно від загального обсягу електроенергії, який здатні виробити українські електростанції після 13 ракетних атак та 15 атак дронами. І збільшити чиюсь частку у розподілі лімітів можна лише одним шляхом – зменшивши частку когось іншого", – розповіли енергетики.

При цьому вони підкреслили: виробляти електроенергії можна лише стільки, скільки її зможуть спожити. Це, зазначається, є "головним принципом існування енергомережі". "Дисбаланс у кілька відсотків призводить до аварій у системі", – пояснили в "Укренерго".

МВФ ухвалив важливе рішення щодо кредиту для України: Коли Нацбанк має "відпустити" курс долара

середа, 22 березень 2023, 9:59

Місія МВФ на рівні персоналу ухвалила рішення у рамках розширеного фінансування виділити Україні кредит у розмірі 15,6 млрд доларів. Рішення після цього має затвердити рада директорів МВФ. Україна в рамках нової програми має відмовитись від використанн...

Якими будуть ціни на електроенергію та газ в Україні після підвищення тарифів: У Раді озвучили суми

вівторок, 21 березень 2023, 18:56

У Верховній Раді наразі продовжуються обговорення щодо рівня підвищення тарифів на газ та електроенергію. Після підняття вартості газу, тариф на тепло має зрости мінімум у 2,5-3 рази. Про це розповів на своєму YouTube-каналі перший заступник голови Ко...