Ліміти споживання електроенергії для кожної області визначаються виходячи з кількості жителів у ній, розвиненості промисловості, фактичного споживання і середньомісячної температури. Крім того, на них впливає загальний обсяг генерації, стан мережі, попередній рівень споживання в цей період та ряд інших параметрів. Про це розповіли в "Укренерго", передають Патріоти України.
Там пояснили: пропорції споживання залишаються однаковими. Але обсяг розподілу електрики змінюється в залежності від обсягу генерації. "Зменшення або збільшення лімітів для кожної області залежить виключно від загального обсягу електроенергії, який здатні виробити українські електростанції після 13 ракетних атак та 15 атак дронами. І збільшити чиюсь частку у розподілі лімітів можна лише одним шляхом – зменшивши частку когось іншого", – розповіли енергетики.
При цьому вони підкреслили: виробляти електроенергії можна лише стільки, скільки її зможуть спожити. Це, зазначається, є "головним принципом існування енергомережі". "Дисбаланс у кілька відсотків призводить до аварій у системі", – пояснили в "Укренерго".

Національний банк України зміцнив курс гривні відносно долара і євро. Про це свідчать дані на сайті регулятора у вівторок, 23 червня, передають Патріоти України. Так, офіційний курс долара у вівторок становитиме 44,8819 гривень (-0,0274). У свою чергу ...
В Україні вже фіксуються перші ознаки так званого “сезону літніх відключень” електроенергії. У низці районів Києва 22 червня відбулися аварійні знеструмлення, що знову актуалізувало питання стабільності енергосистеми в умовах спеки, передають Патріоти ...