Які зарплати отримали українські міністри та їхні заступники за березень (інфографіка)

Стало відомо, які зарплати за березень отримали українські міністри і їхні заступники, найбільш високооплачуваним став міністр інфраструктури. Про це повідомляють в Telegram-каналі Pics&Maps, передають Патріоти України.

Владислав Криклій заробив 97,1 тис. грн. На другому місці – міністр юстиції Денис Малюська – 74,7 тис. грн, на третьому – вже колишній міністр фінансів Оксана Маркарова (69,4 тис. грн). У першу п'ятірку також увійшли міністр оборони Андрій Таран і міністр соціальної політики Марина Лазебна.

Менше за всіх отримала ексміністр охорони здоров'я Зоряна Скалецька – 18,5 тис. грн. Серед заступників міністрів найбільш високооплачуваним став Іван Руснак із Міноборони – 161,9 тис. грн. Юрій Джигир із Міністерства фінансів отримав у березні 114,4 тис. грн, Наталя Форсюк із Міністерства інфраструктури – 113,4 тис. грн, Валерія Коломієць із Мін'юсту – 151,8 тис. грн.

Раніше також в ЗМІ опублікували інформацію, що зарплата глави Офісу президента Андрія Єрмака за березень виявилася майже вдвічі вище, ніж у президента Володимира Зеленського - він заробив 42 тисяч гривень.

Мешканцям двох областей виплатять по 6600 грн на кожного члена сім'ї: Хто може претендувати на допомогу

середа, 7 грудень 2022, 22:58

Постраждалі від війни мешканці Київської та Харківської областей можуть отримати грошову допомогу від американської благодійної організації HIAS. Реєстрацію на отримання коштів вже розпочато, повідомили на Соціальній інформаційній платформі, передають ...

Безробіття і мобілізація: У Кабміні відповіли, чи можуть призвати до армії українців без роботи

середа, 7 грудень 2022, 22:30

В Україні продовжує діяти військовий стан та загальна мобілізація, тому особи, які не мають офіційного працевлаштування, перебувають на обліку в центрі зайнятості та не мають підстав для відстрочення від призову, можуть бути зняті з реєстрації в центрі...