Якщо піти назустріч побажанням Зеленського: Скільки коштуватиме платникам податків переїзд АП з Банкової

За оцінками Дмитра Шимківа, переїзд можна організувати за рік, але залишається питання грошей і бюджету.

Дмитро Шимків. Фото: LIGA.net.

Перенесення Адміністрації президента з вулиці Банкової, про що раніше говорив Володимир Зеленський, обійдеться в десятки мільйонів доларів. Про це в інтерв'ю заявив колишній заступник глави АП Дмитро Шимків, передають Патріоти України.
"Це десятки мільйонів доларів. Треба ж побудувати нову інфраструктуру. Хтось каже, що ось є коворкінг-спейс. Але треба розуміти, що ви приїжджаєте і платите оренду, користуєтеся їх інфраструктурою, і, звичайно, не 427 чоловік", - сказав він.
За оцінками Шимківа, переїзд можна організувати за рік, але залишається питання грошей і бюджету. Він каже, що в бюджеті кошти на це не передбачені. Шимків назвав ряд труднощів, які можуть виникнути при переїзді адміністрації. Серед них - необхідність будівлі з великими залами для проведення зустрічей, місця для архіву з документами, бібліотеки, кабінетів для 400 співробітників, установка спеціального обладнання, яке не дозволяє підслуховувати.

Крім того Шимків зазначив важливість фізичних переходів між Адміністрацією президента, Кабінетом Міністрів і Верховною Радою.

Скільки українців хочуть бути керівниками на роботі: Названо шокуючу цифру (інфографіка, відео)

понеділок, 27 травень 2019, 7:38

Де два козаки - там три гетьмани. Приказка ця давня, але від того її актуальність не втрачається. Бо замість того, аби працювати, українці хочуть керувати. Причому - не більшість, а тотальна більшість з нас. Деталі - у цифрах, повідомляють Патріоти Укр...

Чому СРСР програв США в космічній місячній гонці, - американський експерт

неділя, 26 травень 2019, 22:24

СРСР мав всі шанси перемогти. Але гра була закінчена до кінця 1968-го. Навіть із запізнілим стартом по частині Місяця космонавти могли першими зробити місячну посадку, пише Air & Space: "Але до кінця 1968-го гра була закінчена", передають Патріоти Укра...