Якщо піти назустріч побажанням Зеленського: Скільки коштуватиме платникам податків переїзд АП з Банкової

За оцінками Дмитра Шимківа, переїзд можна організувати за рік, але залишається питання грошей і бюджету.

Дмитро Шимків. Фото: LIGA.net.

Перенесення Адміністрації президента з вулиці Банкової, про що раніше говорив Володимир Зеленський, обійдеться в десятки мільйонів доларів. Про це в інтерв'ю заявив колишній заступник глави АП Дмитро Шимків, передають Патріоти України.
"Це десятки мільйонів доларів. Треба ж побудувати нову інфраструктуру. Хтось каже, що ось є коворкінг-спейс. Але треба розуміти, що ви приїжджаєте і платите оренду, користуєтеся їх інфраструктурою, і, звичайно, не 427 чоловік", - сказав він.
За оцінками Шимківа, переїзд можна організувати за рік, але залишається питання грошей і бюджету. Він каже, що в бюджеті кошти на це не передбачені. Шимків назвав ряд труднощів, які можуть виникнути при переїзді адміністрації. Серед них - необхідність будівлі з великими залами для проведення зустрічей, місця для архіву з документами, бібліотеки, кабінетів для 400 співробітників, установка спеціального обладнання, яке не дозволяє підслуховувати.

Крім того Шимків зазначив важливість фізичних переходів між Адміністрацією президента, Кабінетом Міністрів і Верховною Радою.

"Потемкинские деревни" Путіна: ​Газпром почав продавати "блакитне паливо" сам собі

субота, 28 березень 2020, 11:05

Скорочення попиту на російський газ в Європі, обвал спотових цін на газових хабах і касовий розрив в бюджеті на десятки мільярдів рублів підштовхнули«Газпром» до маніпуляцій, котрі лишепоглиблюють проблему кишенькової компанії Путіна, зазначають Патріо...

Москва "реве білугою", або "успех очередной многоходовочки": Ціни на російську нафту звалились набагато нижче вартості видобутку, інвестори втікають з РФ

субота, 28 березень 2020, 10:07

У Путіна дані про собівартість видобутку "чорного золота" не афішують, однак за разрахунками фахівців середня вартість вже давно перевалила $20 за барель і продовжує зростати рік до року. При цьому держбюджет-2020 зверстаний з розрахунку $42 за "бочку"