Якщо піти назустріч побажанням Зеленського: Скільки коштуватиме платникам податків переїзд АП з Банкової

За оцінками Дмитра Шимківа, переїзд можна організувати за рік, але залишається питання грошей і бюджету.

Дмитро Шимків. Фото: LIGA.net.

Перенесення Адміністрації президента з вулиці Банкової, про що раніше говорив Володимир Зеленський, обійдеться в десятки мільйонів доларів. Про це в інтерв'ю заявив колишній заступник глави АП Дмитро Шимків, передають Патріоти України.
"Це десятки мільйонів доларів. Треба ж побудувати нову інфраструктуру. Хтось каже, що ось є коворкінг-спейс. Але треба розуміти, що ви приїжджаєте і платите оренду, користуєтеся їх інфраструктурою, і, звичайно, не 427 чоловік", - сказав він.
За оцінками Шимківа, переїзд можна організувати за рік, але залишається питання грошей і бюджету. Він каже, що в бюджеті кошти на це не передбачені. Шимків назвав ряд труднощів, які можуть виникнути при переїзді адміністрації. Серед них - необхідність будівлі з великими залами для проведення зустрічей, місця для архіву з документами, бібліотеки, кабінетів для 400 співробітників, установка спеціального обладнання, яке не дозволяє підслуховувати.

Крім того Шимків зазначив важливість фізичних переходів між Адміністрацією президента, Кабінетом Міністрів і Верховною Радою.

Переказати гроші з-за кордону: "ПриватБанк" розповів про важливе новведення

п’ятниця, 17 січень 2020, 17:52

В Україні запустили новий сервіс онлайн-переказів. Тепер на картку "ПриватБанку" можливо перевести кошти з платіжної картки Visa будь-якого банку світу, передають Патріоти України. Гроші миттєво можна перераховувати з картки закордонного банку на картк...

Досить оптимістично: Український бізнес дав новий прогноз курсу долара на рік

п’ятниця, 17 січень 2020, 12:30

У порівнянні з попередніми кварталами девальваційні очікування бізнесу покращилися. Керівники українських підприємств очікують середнє значення обмінного курсу через 12 місяців на рівні 27,43 грн/долар. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням...