Якщо піти назустріч побажанням Зеленського: Скільки коштуватиме платникам податків переїзд АП з Банкової

За оцінками Дмитра Шимківа, переїзд можна організувати за рік, але залишається питання грошей і бюджету.

Дмитро Шимків. Фото: LIGA.net.

Перенесення Адміністрації президента з вулиці Банкової, про що раніше говорив Володимир Зеленський, обійдеться в десятки мільйонів доларів. Про це в інтерв'ю заявив колишній заступник глави АП Дмитро Шимків, передають Патріоти України.
"Це десятки мільйонів доларів. Треба ж побудувати нову інфраструктуру. Хтось каже, що ось є коворкінг-спейс. Але треба розуміти, що ви приїжджаєте і платите оренду, користуєтеся їх інфраструктурою, і, звичайно, не 427 чоловік", - сказав він.
За оцінками Шимківа, переїзд можна організувати за рік, але залишається питання грошей і бюджету. Він каже, що в бюджеті кошти на це не передбачені. Шимків назвав ряд труднощів, які можуть виникнути при переїзді адміністрації. Серед них - необхідність будівлі з великими залами для проведення зустрічей, місця для архіву з документами, бібліотеки, кабінетів для 400 співробітників, установка спеціального обладнання, яке не дозволяє підслуховувати.

Крім того Шимків зазначив важливість фізичних переходів між Адміністрацією президента, Кабінетом Міністрів і Верховною Радою.

Резонанс тижня. Загибель комбата "Луганськ-1" Губанова може бути пов’язана з контрабандою між Україною та "ЛНР"

п’ятниця, 29 травень 2020, 1:00

Війну на Донбасі можна закінчити, лише покінчивши з контрабандою. Продовження бойових дій, напряму залежить від вирішення питання чинних контрабандних потоків. Війна триває шість років, бо ця проблема продовжує існувати. Ввечері 20 травня поблизу селищ...

Найпотужнішу в світі вітряну турбіну представила іспанська компанія

четвер, 28 травень 2020, 23:49

Siemens Gamesa планує виготовити і поставити прототип нової машини в 2021 році, а комерційну реалізацію почати в 2024 р. Компанія Siemens Gamesa сьогодні представила нову офшорну вітряну турбіну з «прямим приводом» (direct drive) потужністю 14 МВт SG 1...