Шахраї вигадують різні схеми з привласнення коштів українців та отримання доступу до їхніх рахунків у банках, передають Патріоти України.
Як пише sud.ua, у Координаційному центрі з надання безоплатної правової допомоги надали громадянам поради щодо того, як діяти, якщо з банківської картки несанкціоновано списали кошти. Людей у черговий раз попередили, що не можна передавати невідомим, ким би вони не представлялися, анкетні дані, адресу, номер банківської карти, термін її дії, CVV2-код, а також паролі, що надходять в SMS- повідомленні.
Якщо з вашої картки зникли гроші, треба здійснити наступні кроки:
«Відповідно до статті 1073 Цивільного кодексу України в разі безпідставного списання банком з рахунку клієнта грошових коштів банк повинен негайно після виявлення порушення зарахувати відповідну суму на рахунок клієнта. Пунктом 37.2 статті 37 Закону „Про платіжні системи та переказ коштів в Україні“ встановлено відповідальність банківських установ у таких ситуаціях. Тож у разі ініціації неналежного переказу з рахунка неналежного платника, з вини ініціатора переказу, що не є платником, емітент зобов’язаний переказати на рахунок неналежного платника відповідну суму грошей завдяки власним коштам», — йдеться у повідомленні.
Завдяки цим нормам потерпіла особа може вимагати повернення грошей коштом банківської установи, а не лише шляхом стягнення з особи, яка цими коштами заволоділа.
Внутрішньо переміщені особи, які наймають житло і витрачають на оренду понад 20% свого сукупного доходу, можуть отримувати субсидії на оренду житла. При цьому субсидія на найм житла призначається, якщо ВПО відмовились від допомоги на проживання. Про це...
Швидкий розвиток технологій змінює ринок праці. Вже до кінця десятиліття під загрозою зникнення опиниться низка професій. Без роботи ризикують залишитися в першу чергу спеціалісти, які виконують однотипні завдання. Докладніше про майбутні тенденції на ...