Яким буде долар у 2023 році: Експерт спрогнозував різкий стрибок курсу

Враховуючи економічні умови, в яких опинилася Україна, курс долара у 2023 році може перевалити за 50 гривень. Такий прогноз дав професор Національної академії державного управління при президентові України Геннадій Рябцев, коментуючи проект держбюджету-2023, передає "Обозреватель", передають Патріоти України.

На питання, чи реально утримати курс долара в межах 50 гривень, експерт зазначив: "Я думаю, це навіть комплімент українській валюті. Девальвація та інфляція будуть відчутно більше, ніж у мирний час. Головне, щоб інфляція не дуже зачіпала товари першої необхідності. Вже дорожчають продукти, паливо".

На його думку, наступного року Україна не зможе обійтися без допомоги партнерів: навіть скорочення витрат, яке планується в бюджеті на 2023 рік, не вистачить, щоб його звести.

ФОПам різко підвищують оподаткування: Кабмін схвалив законопроєкт по скасуванню "спрощенки" у 2%

субота, 28 січень 2023, 9:48

Кільком мільйонам дрібних підприємців доведеться платити податки як до війни. Кабінет міністрів на засіданні 27 січня схвалив законопроєкт, який, зокрема, передбачає скасування з 1 липня пільгової системи оподаткування, яка дозволяє сплачувати лише 2% ...

В Україні подорожчав овоч із "борщового набору", але це не межа: Як змінилася вартість і що буде далі

субота, 28 січень 2023, 8:30

Ціна на моркву в Україні різко зросла через скорочення пропозиції на ринку. Наразі вартість приблизно на 17% вища, аніж наприкінці минулого тижня. При цьому ціни на овоч ще можуть зростати надалі. Про це повідомляють аналітики EastFruit, передають Патр...