Яким буде долар у 2023 році: Експерт спрогнозував різкий стрибок курсу

Враховуючи економічні умови, в яких опинилася Україна, курс долара у 2023 році може перевалити за 50 гривень. Такий прогноз дав професор Національної академії державного управління при президентові України Геннадій Рябцев, коментуючи проект держбюджету-2023, передає "Обозреватель", передають Патріоти України.

На питання, чи реально утримати курс долара в межах 50 гривень, експерт зазначив: "Я думаю, це навіть комплімент українській валюті. Девальвація та інфляція будуть відчутно більше, ніж у мирний час. Головне, щоб інфляція не дуже зачіпала товари першої необхідності. Вже дорожчають продукти, паливо".

На його думку, наступного року Україна не зможе обійтися без допомоги партнерів: навіть скорочення витрат, яке планується в бюджеті на 2023 рік, не вистачить, щоб його звести.

Українці зобов'язані сплатити податки за свої квартири: Коли прийдуть квитанції і чого чекати

понеділок, 29 травень 2023, 6:37

Українці до 1 липня отримають квитанції для сплати податку на нерухомість. Платити потрібно за квартири площею від 60 квадратів та за будинки площею від 120 квадратів. При цьому платити не потрібно у випадку, якщо нерухомість знаходиться в зоні бойових...

Дефіцит на професіоналів: Експерти розповіли, кому пропонують найвищі зарплати в Україні

неділя, 28 травень 2023, 17:28

Найбільшим попитом на українському ринку праці в 2023 році користуються кваліфіковані кадри. Роботодавці змагаються за професіоналів із досвідом та пропонують їм високі зарплати, передають Патріоти України. Які зарплати. Середній рівень зарплати цієї в...