Є два сценарії: У Кабміні дали прогноз щодо термінів прийняття закону про ринок землі

Існує два сценарії розгляду земельного закону 2178-10 в парламенті. Про це повідомляє радник прем'єр-міністра України з економічних питань та земельної реформи Олексій Мушак на своїй Facebook-сторінці, передають Патріоти України.

Він підкреслив, що до розгляду земреформи в Раді все готово. Також вже пройшло 10 днів на ознайомлення, а справа лише за політичною волею.

"Є два варіанти розгляду в ВР. Або за повною процедурою, займе близько 2 місяців і одну і ту ж правку в різних варіаціях розглядатимуть більше 2000 разів. Або відповідно до рекомендацій комітету, який пропонує розглянути документ з використанням 119 і 45 статті Регламенту ВР. Сам розгляд займе до 3 годин", - написав Мушак.

Також політик описав цю процедуру. "Зараз правки об'єднані в 9 блоків, в кожному з яких підтримано системну правку. У таблиці я розписав про що вони. Відповідно всі інші поправки в тих же положенняї законопроекту вважаються відхиленими. Те ж можна повторити в сесійній залі", - зазначив він і опублікував аналіз.

Мушак написав, що спочатку на погоджувальній раді приймається рішення про розгляд цього закону по 119 статті. Оскільки коаліція "Слуга народу" має понад 226 голосів, то для цього рішення не потрібно узгодження інших фракцій. Далі за це рішення повинно проголосувати тільки 150 депутатів в сесійній залі, тому що це процедурне рішення.

"Після цього 9 основних поправок повинні бути підтримані 226 голосами "за". Всі інші правки згідно 45 статті Регламенту ВР вважаються вже розглянутими і відхиленими. Далі залишається розглянути ще 46 інших поправок, якими пропонують змінити норми виходять за межі законопроекту. Після цього за законопроект голосують 226 голосами "за" у другому читанні і в цілому. Процедурно це займе до 3 годин", - зазначив політик.

Він написав, що є багаторічна практика використанням парламентом цих норм. Так Рада 8-го скликання закон "Про ринок електричної енергії" приймала використовуючи 119 і 45 статтю Регламенту.

Мушак підкреслив, що на цьому тижні все щодо закону про ринок землі вирішиться.

Волонтери з ГО “Важливі дії” передали на Бахмутський напрямок ще один бойовий пікап

вівторок, 7 лютий 2023, 23:02

Спеціально під потреби ЗСУ був обраний автомобіль IVECO VM90, оскільки вкрай важлива висока прохідність такого автомобіля. IVECO VM90 може використовуватися у якості командно-штабного та медичного варіанту, а також як бойова одиниця з можливістю установки

Виготовляють у тому числі для України: У Латвії горить завод із виробництва безпілотників (відео)

вівторок, 7 лютий 2023, 19:14

У Латвії, в місті Марупе сталася масштабна пожежа на підприємстві з виробництва безпілотних літальних апаратів Edge Autonomy, який виготовляє дрони в тому числі для України. В результаті загоряння утворилося сильне задимлення, інформують Патріоти Украї...