Є два сценарії: У Кабміні пояснили, що буде з курсом долара у 2020 році

Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофій Милованов заявив, що курс гривні щодо долара у 2020 році залежатиме від кількості інвестицій в Україну, передають Патріоти України.

"Треба будувати довіру до країни. Насправді різниця у діловому кліматі", – повідомив він. "Буде довіра – будуть зсередини інвестиції і ззовні. І таким чином курс буде стабільнішим", – додав Милованов.

За словами міністра розвитку економіки, різниця у базовому та інших прогнозах щодо курсу долара полягатиме у кількості інвестицій на наступний рік. "В одному сценарії – 3 млрд доларів інвестицій, а в іншому – 6", – резюмував він.

Відставка голови НБУ стала шоком: У Мінфіні пояснили, чому Україна не буде випускати євробонди

четвер, 2 липень 2020, 15:40

Україна відмовилася від випуску євробондів на 1,7 млрд доларів, оскільки новина про відставку Якова Смолія (голови Нацбанку) стала шоком. Рішення про відмову приймалося сьогодні вранці. Про це на брифінгу розповів міністр фінансів Сергій Марченко, пере...

Економіка під загрозою? Після заяви про відставку Смолія МВФ нагадав Україні про транш

четвер, 2 липень 2020, 10:58

Незалежність Національного банку України перебуває у центрі програми, що підтримується Міжнародним валютним фондом. Про це повідомила пресслужба МВФ. "Ми зауважили заяву про звільнення, подану головою НБУ Смолієм. Під його керівництвом, в Україні досяг...