Є куди рухатися: Україна за рік майже потроїла потужності "зеленої" енергетики

Загальна потужність виробників відновлюваних джерел енергії (ВДЕ), які працюють за “зеленим” тарифом (СЕС, ВЕС, міні-ГЕС, біомаса), на початок жовтня цього року склала близько 5000 МВт, що в 2,77 разів більше показника на початок жовтня минулого року. Про це повідомив глава Державного агентства з питань енергозбереження та енергоефективності Сергій Савчук, передають Патріоти України.

“Понад 2 мільярди євро інвестовано в понад 2500 МВт нових потужностей” чистої “електроенергетики, введених в Україні за 9 місяців цього року”, – написав він.

Зокрема, за цей період встановлено нові сонячні електростанції потужністю понад 2000 МВт, вітрові – понад 400 МВт, біогазові установки – 24 МВт, об’єкти малої гідроенергетики – 13 МВт, об’єкти на біомасі – 4 МВт.

За інформацією глави відомства, домогосподарства України за півроку встановили 120 МВт потужностей, які виробляють електрику з енергії сонця. “Завдяки зазначеним новим об’єктам, загальна потужність відновлюваної електроенергетики зросла в 2 рази тільки за 9 місяців: з близько 2300 МВт станом на кінець 2018 до близько 5000 МВт станом на 01.10.2019 року”, – зазначив Савчук.

Хіти тижня. В Україні відкриється частина закладів: Кому Кабмін пішов на поступки

п’ятниця, 3 квітень 2020, 23:30

В Україні на тлі дії карантину, уряд зняв заборону на роботу усіх видів фінансових установ в тому числі ломбардів та кредитних спілок, а також дозволив аптекам працювати цілодобово. Про це розповіли в прес-службі Міністерства розвитку економіки, торгів...

Хіти тижня. "Золотая жила РФ превращается в обузу для экономики России", - Злий Одесит

п’ятниця, 3 квітень 2020, 23:05

На даний момент російська нафта Urals зберігає позиції в межах $ 20 за барель, з наявними знижками торгуючись в межах $ 20,6. Про це у своєму блозі пише Злий Одесит, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:. "Данная позиция не внушает оптими...