
Українці мають право не вносити абонентську плату за тільки після розірвання договору з оператором ГРМ. Про це повідомляє сервіс 104.ua, передають Патріоти України.
Так, якщо ви не користуєтеся газом, щоб не вносити абонплату необхідно написати заяву про розірвання договору з оператором. Тоді в місці підключення об'єкта до газової мережі газопровід перерізають, і встановлюють на нього так звану інвентарну заглушку.
"Місце підключення, де перерізають газопровід, згідно ПБСГ – " точка забезпечення потужності на мережах оператора ГРМ, від якої побудовані мережі до точки приєднання замовника (клієнта – ред.) ". Таким чином, опломбування крана в будинку / квартирі не є підставою для припинення формування рахунків на доставку газу", – йдеться в поясненні порталу.
Для відновлення доставки газу необхідно укласти новий договір з оператором ГРМ. Після чого об'єкт клієнта приєднають до газової мережі, а плату за доставка розрахують згідно Кодексу ГРМ (за плановими обсягами споживання).
Киргизстан зіткнувся з дефіцитом бензину марок Аі-95 та Аі-98 через обмеження постачання з Росії та сезонного зростання попиту, передають Патріоти України з посиланням на The Moscow Times. Голова Асоціації нафтотрейдерів Канатбек Ешатов зазначив, що не...
В Україні влітку можливе повернення планових відключень електроенергії тривалістю приблизно 2–3 години на добу в окремих містах і регіонах. Про це заявив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко, передають Патріоти України. З...