Є надійний спосіб: Як не платити абонплату за газ в Україні

Якщо ви не користуєтеся газом, щоб не вносити абонплату необхідно спочатку написати заяву про розірвання договору з оператором.

Українці мають право не вносити абонентську плату за тільки після розірвання договору з оператором ГРМ. Про це повідомляє сервіс 104.ua, передають Патріоти України.

Так, якщо ви не користуєтеся газом, щоб не вносити абонплату необхідно написати заяву про розірвання договору з оператором. Тоді в місці підключення об'єкта до газової мережі газопровід перерізають, і встановлюють на нього так звану інвентарну заглушку.

"Місце підключення, де перерізають газопровід, згідно ПБСГ – " точка забезпечення потужності на мережах оператора ГРМ, від якої побудовані мережі до точки приєднання замовника (клієнта – ред.) ". Таким чином, опломбування крана в будинку / квартирі не є підставою для припинення формування рахунків на доставку газу", – йдеться в поясненні порталу.

Для відновлення доставки газу необхідно укласти новий договір з оператором ГРМ. Після чого об'єкт клієнта приєднають до газової мережі, а плату за доставка розрахують згідно Кодексу ГРМ (за плановими обсягами споживання).

Пік пройдено? - Нацбанк почав знижувати курси долара і євро

вівторок, 23 червень 2026, 22:18

Національний банк України зміцнив курс гривні відносно долара і євро. Про це свідчать дані на сайті регулятора у вівторок, 23 червня, передають Патріоти України. Так, офіційний курс долара у вівторок становитиме 44,8819 гривень (-0,0274). У свою чергу ...

Графіки повернуться? В Україні фіксують дефіцит електроенергії через спеку

вівторок, 23 червень 2026, 22:14

В Україні вже фіксуються перші ознаки так званого “сезону літніх відключень” електроенергії. У низці районів Києва 22 червня відбулися аварійні знеструмлення, що знову актуалізувало питання стабільності енергосистеми в умовах спеки, передають Патріоти ...