Є надійний спосіб: Як не платити абонплату за газ в Україні

Якщо ви не користуєтеся газом, щоб не вносити абонплату необхідно спочатку написати заяву про розірвання договору з оператором.

Українці мають право не вносити абонентську плату за тільки після розірвання договору з оператором ГРМ. Про це повідомляє сервіс 104.ua, передають Патріоти України.

Так, якщо ви не користуєтеся газом, щоб не вносити абонплату необхідно написати заяву про розірвання договору з оператором. Тоді в місці підключення об'єкта до газової мережі газопровід перерізають, і встановлюють на нього так звану інвентарну заглушку.

"Місце підключення, де перерізають газопровід, згідно ПБСГ – " точка забезпечення потужності на мережах оператора ГРМ, від якої побудовані мережі до точки приєднання замовника (клієнта – ред.) ". Таким чином, опломбування крана в будинку / квартирі не є підставою для припинення формування рахунків на доставку газу", – йдеться в поясненні порталу.

Для відновлення доставки газу необхідно укласти новий договір з оператором ГРМ. Після чого об'єкт клієнта приєднають до газової мережі, а плату за доставка розрахують згідно Кодексу ГРМ (за плановими обсягами споживання).

Помічник за кількасот гривень: Студент з Івано-Франківська створив недорогу “електроняню” для догляду за рослинами у теплицях

понеділок, 6 липень 2020, 21:21

Економну електронну “няню” для теплиць створив студент Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу Василь Гринюк, повідомляють Патріоти України з посиланням на seeds.org.ua. . Зазначається, що такими системами аграрії корис...

Хіти тижня. Людей немає, магазини не працюють: Окупанти "вбили" знаменитий курорт у Криму (відео)

понеділок, 6 липень 2020, 20:30

На пляжі, куди до 2013 року приїжджали тисячі людей, взагалі порожньо. У мережі показали кадри з анексованого Росією Криму, де, незважаючи на кінець червня, так і не розпочався курортний сезон. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на ролик...