
Згідно з актуальними даними на середу, 30 листопада, дефіцит потужності в енергетичній системі України скоротився і становить 27%. Днем раніше показник становив 30%. Спостерігається зростання потужності генерації, що посприяє деякому зниженню дефіциту в енергосистемі, передають Патріоти України.
Як повідомляє пресслужба Укренерго, виробники електроенергії на території України змогли забезпечити 73% споживання електричної енергії. Дефіцит - на 3% менше, ніж було 29 листопада.
Також наголошується, що фіксується зростання потужності генерації – згодом це посприяє зниженню рівня дефіциту в енергетичній системі.
"Станом на 11:00 30 листопада виробники електроенергії забезпечують 73% споживання електроенергії в Україні. Дефіцит потужності становить 27%. Поступово зростає потужність генерації, що дозволить дещо знизити дефіцит в енергосистемі", - зазначено в повідомленні.
Підкреслюється, що до кожного оператора системи розподілу (обленерго) довели ліміти споживання, встановлені для кожного регіону. Коли вони перевищуються, необхідні аварійні відключення електрики, щоб уникнути перевантаження мереж і забезпечити стійкий баланс в енергетичній системі.
Ціни на нафту марки Brent впали більш ніж на 1% до найнижчого рівня за майже чотири місяці. Вартість чорного золота продовжує падати на тлі того, що все більше нафтових танкерів готуються вийти з Ормузької протоки, передають Патріоти України з посиланн...
Московський нафтопереробний завод Газпром нефти, який двічі потрапив під удари безпілотників у червні, не зможе відновити роботу найближчим часом. Про це повідомляє Reuters з посиланням на два джерела, знайомі з планами підприємства, передають Патріоти...