Є три сценарії: Коболєв розповів, що буде з транзитом російського газу

Голова "Нафтогазу" Андрій Коболєв заявив, що в ситуації з транзитом російського газу після 31 грудня 2019 року є кілька варіантів розвитку подій: позитивний, негативний і проміжний. Про це він розповів в інтерв'ю, передають Патріоти України.

"Ми, звичайно ж, хочемо, щоб реалізувався позитивний варіант, за якого "Газпром" і новий оператор ГТС, відокремлений від "Нафтогазу", зможуть підписати новий контракт про транзит газу і продовжити транспортування через Україну на нових, європейських умовах", - підкреслив Коболєв. За його словами, є й негативний варіант - коли, незважаючи на комерційну доцільність і логіку ринку, "Газпром" такий контракт не підпише.

"На користь цього варіанту свідчать створені в Європі "Газпромом" та іншими російськими компаніями величезні запаси газу. Ці запаси в умовах кризи зростуть в ціні, на чому ці компанії зможуть пристойно заробити", - сказав він. "Проміжний сценарій: через деякий час стане очевидно, що святе місце порожнім не буває, що частку "Газпрому" на європейському ринку займають інші, і йому доведеться повернутися до нового оператора ГТС і домовлятися про транзит", - додав Коболєв. На його думку, останній варіант є найбільш ймовірним.

Джерело: LIGA.net

Коштів критично мало: Пенсії в Україні під загрозою зриву

четвер, 2 квітень 2020, 9:27

Верховна Рада на березень і квітень звільнила від сплати ЄСВ (надходить до Пенсійного фонду) всіх фізосіб-підприємців. При цьому грошей на обіцяне підвищення пенсій у бюджет не заклали, передають Патріоти України. Навіть якщо секвестр бюджету ухвалять,...

Хіти тижня. "Все пропало!": Ціна російської нафти рухнула до рекордних $13 за барель

четвер, 2 квітень 2020, 9:00

Російська нафта стала дешевше європейського мазуту. Російська нафта Urals подешевшала до $ 13 за барель і стала у Європі дешевше мазуту. Про це пишуть «Ведомости», передають Патріоти України. Зазначається, що 30 березня високосірчистий мазут в Північно...