
Взимку мешканцям Києва треба бути готовими до серйозних блекаутів – можливо, навіть тижневих. Про це заявив депутат Київської міської ради Леонід Ємець.
"Серйозна проблема очікується, дуже серйозна. Не хочу "накаркати", але треба бути готовими до серйозних блекаутів. При чому, можливо, навіть тижневих за різного розвитку обставин. Так от, на минулому засіданні Київської міської ради було прийнято рішення, яке дозволить залучити близько 4 млрд гривень зовнішніх коштів наших міжнародних партнерів – така домовленість вже досягнута. Уже заброньоване відповідне обладнання, яке дозволить генерувати електроенергію в Києві", – пояснив він в ефірі програми "Вечір.LIVE".
За словами депутата, буде облаштовано близько 20 точок, які дозволять забезпечити електрикою, як мінімум, всі інфраструктурні обʼєкти. Він наголосив, що у міськраді не просто тримають руку на пульсі – роботу вже зроблено.
На ринку в Україні періодично спостерігаються справжні «аномалії», коли ціни на овочі чомусь значно зростають. При цьому ціла низка продуктів може подорожчати до кінця літа на 20%, передають Патріоти України. Про це повідомив під час брифінгу в Media C...
В Україні протягом липня валютний ринок залишатиметься стабільним — без різких коливань. Другий місяць літа навряд чи стане місяцем валютних сенсацій. Чому не буде різких коливань найближчим часом, розповів банкір Тарас Лєсовий у коментарі «УНІАН», пер...