
Взимку мешканцям Києва треба бути готовими до серйозних блекаутів – можливо, навіть тижневих. Про це заявив депутат Київської міської ради Леонід Ємець.
"Серйозна проблема очікується, дуже серйозна. Не хочу "накаркати", але треба бути готовими до серйозних блекаутів. При чому, можливо, навіть тижневих за різного розвитку обставин. Так от, на минулому засіданні Київської міської ради було прийнято рішення, яке дозволить залучити близько 4 млрд гривень зовнішніх коштів наших міжнародних партнерів – така домовленість вже досягнута. Уже заброньоване відповідне обладнання, яке дозволить генерувати електроенергію в Києві", – пояснив він в ефірі програми "Вечір.LIVE".
За словами депутата, буде облаштовано близько 20 точок, які дозволять забезпечити електрикою, як мінімум, всі інфраструктурні обʼєкти. Він наголосив, що у міськраді не просто тримають руку на пульсі – роботу вже зроблено.
Крім того, найближчими днями Україна отримає також перші 6 млрд євро на виробництво дронів, пообіцяла Урсула фон дер Ляєн. Президент Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн оголосила про виділення Україні першого траншу макрофінансової допомоги на суму 3,2 млр...
Експорт російської нафти досяг максимальних значень з початку 2026 року, однак фінансові надходження від продажу сировини продовжують знижуватися через падіння світових цін, передають Патріоти України. За даними аналітичних оцінок, за тиждень з 15 по 2...