
Взимку мешканцям Києва треба бути готовими до серйозних блекаутів – можливо, навіть тижневих. Про це заявив депутат Київської міської ради Леонід Ємець.
"Серйозна проблема очікується, дуже серйозна. Не хочу "накаркати", але треба бути готовими до серйозних блекаутів. При чому, можливо, навіть тижневих за різного розвитку обставин. Так от, на минулому засіданні Київської міської ради було прийнято рішення, яке дозволить залучити близько 4 млрд гривень зовнішніх коштів наших міжнародних партнерів – така домовленість вже досягнута. Уже заброньоване відповідне обладнання, яке дозволить генерувати електроенергію в Києві", – пояснив він в ефірі програми "Вечір.LIVE".
За словами депутата, буде облаштовано близько 20 точок, які дозволять забезпечити електрикою, як мінімум, всі інфраструктурні обʼєкти. Він наголосив, що у міськраді не просто тримають руку на пульсі – роботу вже зроблено.
Українці продовжують отримувати пенсії та інші соціальні виплати, однак вимоги до страхового стажу для виходу на пенсію за віком щороку поступово зростають. У Пенсійному фонді України пояснили, чим відрізняються трудовий і страховий стаж, а також який ...
Кабінет Міністрів оновив механізм перерахунку вартості житлово-комунальних послуг. До правил додали норми, які враховують ситуації, коли інфраструктура пошкоджена, а тепло, вода чи інші послуги подаються з порушеннями, передають Патріоти України. Йдеть...