ЄС будуватиме газопровід із Португалії до Центральної Європи, щоб замінити російський газ африканським

На реалізацію проекту знадобиться лише близько 9 місяців

Євросоюз обговорює будівництво нового газопроводу, який сполучатиме Португалію та Іспанію із Центральною Європою. Частина між Іспанією та Францією може бути побудована за дев'ять місяців. Про це повідомляє видання Financial Times, передають Патріоти України.

Міністр енергетики і довкілля Іспанії Тереза Рібера заявила, що ділянку трубопроводу з Іспанії до Франції можна побудувати менш як за рік у рамках спроб відлучити Європу від російського газу.

Раніше канцлер Німеччини Олаф Шольц у четвер, 11 серпня, заявив, що обговорював новий трубопровід з лідерами Іспанії, Португалії та Франції та президентом Європейської комісії Урсулою фон дер Ляєн. Він додав, що також буде створено "інші сполучення між Північною Африкою та Європою, які допоможуть нам диверсифікувати наші енергетичні постачання".
Прем'єр-міністр Португалії Антоніу Кошта додав, що Німеччина може на 100 відсотків розраховувати на схвальне ставлення Португалії до будівництва газопроводу. Коста сказав, що поки новий газопровід буде завершено, порт Сінеш на південно-західному узбережжі Португалії можуть використовувати як логістичний центр для доставки рідкого природного газу в Європу. Наголошується, проект раніше розробляли. Його виконання відклали у 2019 році через спротив Франції.

Росіяни можуть радіти "досягненню": ЄС може відключити останній великий банк РФ від SWIFT - Bloomberg

субота, 24 вересень 2022, 22:15

У Євросоюзі розглядають нове посилення фінансових санкцій проти Російської Федерації, інформують Патріоти України. Як повідомляє Bloomberg з посиланням на дипломатів, знайомих з ситуацією, останній великий державний банк РФ можуть відключити від міжнар...

Інтерес росіян до низькокваліфікованої роботи у Польщі зріс на 600% за два дні, але їх наймати не хочуть

субота, 24 вересень 2022, 17:28

Інтерес росіян до роботи у Польщі зріс на 600% після оголошення мобілізації. Польські рекрутери не прагнуть наймати громадян РФ із солідарності з Україною, передають Патріоти України. За останні два дні інтерес росіян до низькокваліфікованої роботи в ...