"єВідновлення": У "Дії" з’явилися сертифікати на придбання нового житла, але є нюанс

У державному застосунку "Дія" з’явилися перші сертифікати в межах програми "єВідновлення" для придбання нового житла замість зруйнованого російськими окупантами. Про це повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль в Telegram, передають Патріоти України.

"Сьогодні в межах програми "єВідновлення" відкриваємо перегляд житлових сертифікатів у "Дії". Завдяки їм українці, чиє житло було повністю зруйноване Росією, зможуть придбати нове. Усі, хто подавав заявку через "Дію", в окремій вкладці розділу "єВідновлення" зможуть побачити свій сертифікат", - зазначив Шмигаль.

Проте витратити цей сертифікат на придбання житла поки що не вдасться. За словами прем'єр-міністра, повноцінний запуск планується вже в листопаді цього року. Міністерство відновлення та Міністерство цифрової трансформації детально поінформують про те, як сертифікати можна буде використати.

"Однак уже зараз є можливість обирати для себе краще місце для життя та найбільш оптимальні варіанти нерухомості", - відмітив Шмигаль. Він також додав, що уряд продовжує виплачувати цільові кошти для ремонтів пошкодженого житла.

"Дуже розраховуємо": У Кабміні розповіли, коли в Україні з'явиться накопичувальна пенсія

понеділок, 11 грудень 2023, 14:56

Уряд підготує всю інфраструктуру для впровадження накопичувальної пенсійної системи до 2025 рок. Однак, якщо війна триватиме, то запустити можна її можна буде лише після перемоги. Про це заявила міністр соціальної політики України Оксана Жолнович в інт...

Українці можуть переплачувати за газ через кількість "прописаних" у квартирі: У "Нафтогазі" розповіли, що робити

понеділок, 11 грудень 2023, 10:30

В Україні в деяких багатоквартирних будинках встановлено один будинковий лічильник на газ. Через те, що кількість зареєстрованих ("прописаних") та тих, хто реально проживає у квартирі, відрізняється, у деяких випадках за газ доводиться переплачувати, ...