Європарламент схвалив рекордну фінансову допомогу Україні

Європарламент проголосував за надання Україні макрофінансової допомоги на суму 18 млрд євро. Про це йшлося на засіданні Європарламенту, передають Патріоти України.

За таке рішення проголосували 507 депутатів, проти – 38, ще 26 європейських політиків утрималися.

Президентка Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн раніше заявляла, що пакет фінансової допомоги Європейського Союзу Україні на 2023 рік становитиме загальним обсягом 18 мільярдів євро, який передбачатиме виділення до 1,5 мільярда євро на місяць.

Раніше повідомлялося, що Європейському Союзу довелося внести зміни до законодавства, щоб технічно було можливо надати Україні перші кошти з нового запропонованого пакета макрофінансової допомоги на 18 млрд євро вже у січні 2023 року.

Свято наближається: Шмигаль назвав конкретну дату, коли ситуація в електроенергетиці почне покращуватися

неділя, 14 липень 2024, 20:09

Вся Україна з нетерпінням чекає, коли вітчизняні АЕС почнуть поступово запускати в роботу після профілактичних сезонних робіт. Ситуація в енергетиці має покращитися вже цього місяця. Очікувати покращення варто вже з 20 липня. Про це повідомив прем'єр-м...

Індекс рекордно обвалився: Настрої українських підприємців стрімко погіршуються - у чому причина

неділя, 14 липень 2024, 17:38

За даними Національного банку України, червневий індекс очікувань ділової активності обвалився до 43,6 балів, що є найнижчим показником за останній рік і наближається до рівня середини 2022 року, коли тривала напружена фаза війни. Про це пише agronews...