Європарламент схвалив рекордну фінансову допомогу Україні

Європарламент проголосував за надання Україні макрофінансової допомоги на суму 18 млрд євро. Про це йшлося на засіданні Європарламенту, передають Патріоти України.

За таке рішення проголосували 507 депутатів, проти – 38, ще 26 європейських політиків утрималися.

Президентка Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн раніше заявляла, що пакет фінансової допомоги Європейського Союзу Україні на 2023 рік становитиме загальним обсягом 18 мільярдів євро, який передбачатиме виділення до 1,5 мільярда євро на місяць.

Раніше повідомлялося, що Європейському Союзу довелося внести зміни до законодавства, щоб технічно було можливо надати Україні перші кошти з нового запропонованого пакета макрофінансової допомоги на 18 млрд євро вже у січні 2023 року.

Хінді русі бхай бхай: Путін так вдало поторгував з Індією, що залишився і без нафти, і без грошей

четвер, 1 червень 2023, 16:30

Продаючи нафту Індії Росія змушена накопичувати до мільярда доларів щомісяця в рупіях, які залишаються заблокованими за межами країни, передають Патріоти України. Як повідомляє Bloomberg, більшість готівки, яку агресор не може конвертувати, належить "...

Зернова ініціатива знову зупинена: РФ заблокувала реєстрацію флоту до всіх портів

четвер, 1 червень 2023, 15:59

РФ заблокувала реєстрацію вхідного флоту до всіх портів нашої країни, що свідчить про те, що зернова ініціативна була повністю зупинена. Про це йдеться на Facebook-сторінці Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури, передають Патріоти ...