Європарламент схвалив рекордну фінансову допомогу Україні

Європарламент проголосував за надання Україні макрофінансової допомоги на суму 18 млрд євро. Про це йшлося на засіданні Європарламенту, передають Патріоти України.

За таке рішення проголосували 507 депутатів, проти – 38, ще 26 європейських політиків утрималися.

Президентка Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн раніше заявляла, що пакет фінансової допомоги Європейського Союзу Україні на 2023 рік становитиме загальним обсягом 18 мільярдів євро, який передбачатиме виділення до 1,5 мільярда євро на місяць.

Раніше повідомлялося, що Європейському Союзу довелося внести зміни до законодавства, щоб технічно було можливо надати Україні перші кошти з нового запропонованого пакета макрофінансової допомоги на 18 млрд євро вже у січні 2023 року.

Смерть Макея- засіб тиску на Лукашенка: чим Кремль залякує "батьку"

середа, 30 листопад 2022, 21:22

Варто зазначити, що останнім часом Лукашенко намагався вести політику, лавіруючи між країнами Заходу і російською федерацією, бажаючи зберегти свою одноосібну владу в Білорусі. 29 листопада у Мінську відбулася церемонія прощання з міністром закордонних...

"Для оптимізації витрат": Російський "Аерофлот" виставив на продаж службові автомобілі топ-менеджерів

середа, 30 листопад 2022, 19:53

Російський "Аерофлот" почав продавати службові автомобілі, на яких їздили топ-менеджери. За них компанія може отримати більше 17 мільйонів рублів, передають Патріоти України. Як повідомляє телегарам-канал "База", на продаж виставлено 21 автомобіль, яки...