Україну лихо не мине: Європі загрожує глобальне економічне падіння через коронавірус

2020-го економіка Європи скоротиться на 7,4%. Водночас після глобальної фінансової кризи 2009-го падіння становило на рівні 4,5%. Раніше економіці ЄС прогнозували зростання на рівні 1,2%, передають Патріоти України.

У тому ж Китаї, де останні тижні не спостерігається спалахів Covid-19, запрацювали глобальні ланцюги поставок. Але покупців досі мало. Євросоюз з 440 млн громадян лишається найбільшим торговельним партнером США. Китай - на другому місці. Крім того, ЄС - найбільший інвестор в Африці та інших регіонах, що розвиваються. Повільне економічне зростання чи слабке відновлення економіки після коронакризи негативно вплине не тільки на європейців, а на увесь світ.

"Економіки країн ЄС можуть почати поступово відновлюватися у другій половині 2020-го. Але до кінця 2021 року країни Євросоюзу будуть в гіршому стані, ніж вони були за 2 місяці до початку пандемії коронавірусу", - каже єврокомісар з економічних питань Паоло Джентілоні. Особливо повільно відновлюватиметься економіка Італії.

Обов'язкова ідентифікація в дії: Хто із пенсіонерів в Україні ризикує залишитися без виплат

вівторок, 16 квітень 2024, 6:52

Оформлення пенсійних виплат є важливим процесом, що вимагає від одержувачів регулярного підтвердження свого статусу. Про це повідомили в Головному управлінні Пенсійного фонду України у Вінницькій області, передають Патріоти України. Як кажуть чиновники...

Українцям платитимуть за купівлю вітчизняних товарів: Що варто знати

понеділок, 15 квітень 2024, 18:56

Мінекономіки та Mastercard підписали Меморандум про співпрацю - у рамках реалізації політики "Зроблено в Україні". За цією програмою, люди отримуватимуть кешбек за купівлю деяких видів вітчизняної продукції та оплату послуги, передають Патріоти України...