Євросоюз погодив нові санкції проти Білорусі

Євросоюз у понеділок, 21 червня, ухвалить політичне рішення про введення санкцій проти Білорусі. Рішення буде доопрацьовано в наступні дні, повідомляють Патріоти України.

Про це повідомив кореспондент "Радіо Свобода" Рікард Джозвяк у Twitter. "Існує угода про секторальні санкції ЄС щодо Білорусі і трьох областей: калійна, банківська та нафтова. Рада ЄС із закордонних справ дасть політичне зелене світло в понеділок, рішення повинно бути доопрацьовано в найближчі дні", – написав він.

Раніше посли країн Європейського Союзу підтримали рішення про введення санкції проти осіб і організацій в Білорусі. Обмежувальні заходи будуть застосовані через примусової посадки рейсу Ryanair і затримання журналіста Романа Протасевича.

"Посли ЄС щойно затвердили заборону на отримання віз і заморожування активів для 78 осіб та 7 організацій, відповідальних за репресії в Білорусі і примусову посадку літака Ryanair 23 травня", – написав Рікард Джозвяк.

"Нафтогаз" підтвердив відновлення транзиту російської нафти трубопроводом "Дружба"

четвер, 11 серпень 2022, 23:28

Україна відновила транспортування російської нафта по південній ділянці нафтопроводу "Дружба" в напрямку Словаччини та Угорщини. Про це йдеться в заяві "Нафтогазу", передають Патріоти України. "4 серпня АТ "Укртранснафта" вимушено зупинило транзит росі...

Імпортозаміщення триває: У Росії замінять комп'ютери Raspberry Pi на вітчизняні Repka Pi

четвер, 11 серпень 2022, 21:00

Імпортозаміщення в росії викликає дедалі більше сміху. Цього разу там вирішили замінити компактні одноплатні комп'ютери Raspberry Pi на власний аналог, який обіцяють зробити продуктивнішим на 20 відсотків. Назвали його Repka Pi, інформують Патріоти Укр...