"Їх не повинно бути": У Росії розмріялися про "денацифікацію" та "демілітаризацію" США (відео)

Черговий "експерт", запрошений в ефір пропагандистського ток-шоу Володимира Соловйова, заявив, що безпека Росії буде забезпечена за умови, що всі військові бази США та НАТО будуть назавжди скасовані на території континенту Євразія. В ідеалі світова політика має бути деамериканізована, а, отже, Штати потрібно "демілітаризувати" та "денацифікувати", передають Патріоти України.

Такі припущення пролунали на федеральному телеканалі, епізод опублікував радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко на своєму Telegram-каналі. Він іронічно зауважив, що подібні висловлювання свідчать, що "в дурдомі все стабільно"

"Безпека – це відсутність військових баз США та їхньої ядерної зброї від Лісабона до Токіо. Не повинно бути жодної точки, де вони зосередили б свої війська і підкралися б до наших кордонів", – зазначив якийсь політолог Сатановський.

У результаті своїх феєричних міркувань пропагандист звернувся до історії Стародавнього світу. Він з докором відгукнувся про російське керівництво, яке не вчиняє так, як давньоримські диктатори. "Юлій Цезар вирішив із кілікійськими піратами, а що ми робимо на території США та проти її встановлення, щоб здобути перемогу? Я нічого не бачу", – розвів руками Сатановський.

Криза набирає обертів: Європа готується до потужної торгової війни із Китаєм,, - The Economist

п’ятниця, 12 липень 2024, 16:53

Європейський союз готується до масштабної торгової війни з Китаєм. Про це пише The Economist. За даними журналу, об'єднання може застосувати проти КНР каральний механізм міжнародних держзакупівель. Якщо Пекін відмовиться виконувати вимоги Брюсселя, а с...

"На сході країни дефіцит кадрів є особливо гострим": Все більше українських жінок ідуть працювати на чоловічих роботах

п’ятниця, 12 липень 2024, 16:30

Журналісти The Guardian побували на виробництві "Метінвесту" в Покровську, де українські жінки поступово обіймають традиційно чоловічі посади, передають Патріоти України. Там вони поспілкувалися з дівчатами, які працюють під землею, їздять на вантажівк...