"Їх не повинно бути": У Росії розмріялися про "денацифікацію" та "демілітаризацію" США (відео)

Черговий "експерт", запрошений в ефір пропагандистського ток-шоу Володимира Соловйова, заявив, що безпека Росії буде забезпечена за умови, що всі військові бази США та НАТО будуть назавжди скасовані на території континенту Євразія. В ідеалі світова політика має бути деамериканізована, а, отже, Штати потрібно "демілітаризувати" та "денацифікувати", передають Патріоти України.

Такі припущення пролунали на федеральному телеканалі, епізод опублікував радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко на своєму Telegram-каналі. Він іронічно зауважив, що подібні висловлювання свідчать, що "в дурдомі все стабільно"

"Безпека – це відсутність військових баз США та їхньої ядерної зброї від Лісабона до Токіо. Не повинно бути жодної точки, де вони зосередили б свої війська і підкралися б до наших кордонів", – зазначив якийсь політолог Сатановський.

У результаті своїх феєричних міркувань пропагандист звернувся до історії Стародавнього світу. Він з докором відгукнувся про російське керівництво, яке не вчиняє так, як давньоримські диктатори. "Юлій Цезар вирішив із кілікійськими піратами, а що ми робимо на території США та проти її встановлення, щоб здобути перемогу? Я нічого не бачу", – розвів руками Сатановський.

МВФ ухвалив важливе рішення щодо кредиту для України: Коли Нацбанк має "відпустити" курс долара

середа, 22 березень 2023, 9:59

Місія МВФ на рівні персоналу ухвалила рішення у рамках розширеного фінансування виділити Україні кредит у розмірі 15,6 млрд доларів. Рішення після цього має затвердити рада директорів МВФ. Україна в рамках нової програми має відмовитись від використанн...

Якими будуть ціни на електроенергію та газ в Україні після підвищення тарифів: У Раді озвучили суми

вівторок, 21 березень 2023, 18:56

У Верховній Раді наразі продовжуються обговорення щодо рівня підвищення тарифів на газ та електроенергію. Після підняття вартості газу, тариф на тепло має зрости мінімум у 2,5-3 рази. Про це розповів на своєму YouTube-каналі перший заступник голови Ко...